Wyszukiwałeś:

kara

. Znaleziono 287 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kara

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 287 wszystkich):

Wątek na forum: Butelka wyrzucona z auta trafiła małego rowerzystę

Znając polski wymiar (nie)sprawiedliwości, to czyn o zbyt małej społecznej szkodliwości. Daję głowę, że nie stanie się im ŻADNA krzywda. Za jazdę po pijanemu też. Nawet 2 lata w zawieszeniu na 5 lat to nie jest kara! Damianku, biedaku, wkrótce będziesz miał nową szansę oberwania od tych bezmózgic...

 

F1: Czy sponsorzy odwrócą się plecami do Mclarena?

Wkrótce McLaren zostanie osądzony za naruszenie przepisów F1. Tymrazem jednak zespołowi grożą poważne konsekwencje, łącznie z wycofaniemsię sponsorów.

 

F1: Renault winne, "ustawiło" wyścig!

Zespół Renault został ukarany karą wykluczenia z Formuły 1 wzawieszeniu na 2 lata. Flavio Briatore ma dożywotni zakaz pracy w sportachmotorowych.

 

Za brak OC zapłacimy mniej

Dzięki silniejszej złotówce brak ważnej polisy OC będzie naskosztował w rozpoczętym właśnie roku o 70 zł mniej niż w minionychdwunastu miesiącach. Kara za brak OC w przypadku samochodu osobowego wynosi1.980 zł.

 

Szykuje się podwyżka kary za brak OC

Od dłuższego już czasu trwają prace legislacyjne nad pakietem zmian wustawach ubezpieczeniowych. Jedna z propozycji zakłada, żeby surowiej karaćtych kierowców, którzy nie posiadają obowiązkowego ubezpieczeniaOC.

 

Stalexport Autostrada Małopolska zapłaci karę za nieuczciwe ceny

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska narzucała nieuczciwe ceny zaprzejazd Autostradą A4. Sąd Apelacyjny oddalił dziś odwołaniekoncesjonariusza A4. Utrzymana została również kara finansowanałożona na spółkę — 1,3 miliona zł – poinformowałUrząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

 

Wyższe kary za brak OC

Brak polisy OC w przyszłym roku będzie kosztować właściciela pojazdu oprawie 7 procent więcej niż obecnie. Od 1 stycznia - do 3,2 tysiąca złotych- rośnie podstawowa kara za brak tego obowiązkowego ubezpieczenia.

 

Nie masz OC - odholują Ci auto!

Gdyby to kierowcy mogli stanowić bezpośrednio prawo w naszym kraju, to takakara spotykałaby tych, którzy poruszaliby się samochodem bez ważnejpolisy OC. Co ciekawe, już kiedyś taka kara obowiązywała w naszym kraju.

 

Surowe kary dla pijanych kierowców w Polsce. A jak jest w Europie?

Nasi ustawodawcy przygotowali surowsze kary za jazdę pod wpływem alkoholu.Niebawem zapewne wejdą one w życie. Czy jednak kara pieniężna do 10 tys.zł, czasowy bądź dożywotni zakaz prowadzenia auta i wreszcie koniecznośćzainstalowania w aucie blokady alkoholowej to aż tak dotkliwe sankcje.Porównaliśmy je z karami, jakie mogą spotkać kierowców w innychkrajach europejskich.

 

Kary za brak OC w 2018 będą wyższe

Właściciele samochodów osobowych i ciężarowych zapłacą w przyszłymroku jeszcze więcej za brak OC. Maksymalna kara za jazdę bez obowiązkowegoubezpieczenia może wynieść nawet 6300 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019