Wyszukiwałeś:

karbon

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karbon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Alfa Romeo 156: niebanalny samochód, polubisz go, spróbuj

4.5 kup 156 to niewiele kosztuje, po rokuużytkowania i zrobieniu 30000 km koszty naprawy samochodu to 1000 zł(uzbierało się kilka drobnych rzeczy: światła cofania, zapieczone tłoczkihamulca tylnego, zmiana klocków, czujnik prędkości wału korbowego, ...

 

Fiat Bravo: ok

4.25 jestem zadwolony

 
 

Nowy Fiat Bravo już za 49.990 zł

Włoski koncern przystępuje do walki o swój kawałek tortu w segmenciesamochodów kompaktowych. Po sukcesie Grande Punto i Pandy, nową odsłonęFiata Bravo czeka nie lada zadanie. Czy pomoże mu w tym gwarancja na milionkilometrów, technologia World Class Manufacturing oraz cena 49.990 złotych?

 

Karbon i Corvette

Koncern General Motors zamierza wykorzystać nadchodzącą generację modeluCorvette ZR1 do sprawdzenia czy technologia włókien węglowych możezostać wykorzystana do masowej produkcji samochodów.

 

Bazaltowy świetlik

Na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie, podobnie jak w Detroit, zpowodu globalnego kryzysu, nie ma co liczyć na wysyp samochodówdemonstracyjnych - tzw. Showcarów, które to zwykle bywają bliskąalbo daleką wizją motoryzacji na przyszłość. W Szwajcarii jak na raziezapowiedziano debiuty tylko trzech takich aut, jednak jednemu warto poświęcićszczególną uwagę.

 

Nadchodzi era karbonu

Czarne, lekkie i mocne jak stal. Od kilku lat korzystają z niego między innymiMcLaren i Lamborghini. Jednak nigdy nie było wykorzystywane w masowejprodukcji. Być może zmieni się to za sprawą marki BMW. Bawarski producentzamierza od 2013 roku sprzedawać miejskie auto, którego konstrukcjabędzie opierać się w głównej mierze na włóknie węglowym.

 

Karbonowy Bentley Continental

Dla tych którzy szukają czegoś nowego w temacie wykończenia wnętrzBentley przygotował niespodziankę. Klienci będą mogli zdecydować się nawykończenie wnętrza z karbonu.

 

Nie będzie karbonu w Alfie 4C

W jednym z ostatnich wywiadów szef inżynierów w koncernie Fiatzdradził kilka szczegółów dotyczących Alfa Romeo 4C.

 

Karbon w Fordzie

Na początku tego tygodnia podczas imprezy Composites Europe, któraodbywała sie w Dusseldorfie Ford zaprezentował materiał o nazwie CFRP. Jestto plastik wzmacniany przez włókno węglowe, który będziestosowany w nowych modelach celem obniżenia masy

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019