Wyszukiwałeś:

karetka

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karetka

Spróbuj też wyszukać: ambulans karetkappp sanitarka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica i most w Puławach - umowy podpisane

Mysle ze ten most rozwiaze wreszcie te korki co pojawiaja sie na starym moscie i tez wydaje mi sie ze bedzie duzo mocniejszy od tego co jest obecnie ~dfa

 

Wypadła z samochodu

Do nietypowego wypadku doszło w dniu wczorajszym na drodze Ostróda– Iława. Śpiąca w dostawczym Citroenie 15-latka wypadła z auta. Nacałe szczęście, nic poważnego się jej nie stało.

 

RSMP: 39. Rajd Świdnicki-KRAUSE przedwcześnie zakończony

Smutnym akcentem zakończyła się 2 eliminacja Rajdowych Mistrzostw Polski -39. Rajd Świdnicki-KRAUSE. Na cztery odcinki przed końcem rundy sędziowiezdecydowali o przedwczesnym zakończeniu imprezy, po tragicznym wypadku jednej zzałóg.

 

Bardzo szybka karetka pogotowia

Ten samochód pogotowia ratunkowego raczej nie będzie sięspóźniał podczas akcji. Mercedes ogłosił plany stworzenia modelu SLSAMG Emergency Medical concept.

 

Wątek na forum: Tor Poznań Track Day

Tor Poznań Track Day to cykl otwartych imprez skierowany do wszystkich chących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności...

 

Karetki bez możliwości odliczenia VAT

Koparka, bankowóz, pomoc drogowa czy pojazd do odśnieżania drógto kilka przykładów tzw. pojazdówspecjalnych, które swoimwłaścicielom dają prawo do pełnego odliczania podatku VAT. Tymczasem wobecnie obowiązujących przepisach inaczej na tym gruncie są traktowanekaretki. O wyjaśnienia Ministra Finansów poprosiła Rzecznik PrawObywatelskich.

 

Karetka na drodze - ustąp pierwszeństwa

Karetka na sygnale, ale również policja czy straż pożarna, tonajczęściej spotykane na naszych drogach, choć nie jedyne, pojazdyuprzywilejowane. Nie muszą one stosować się do znaków drogowych,dlatego kierowcy pozostałych aut powinni mieć się na baczności, spotykająctaki pojazd na swojej drodze.

 

Dziecko w foteliku - zmiany weszły w życie!

W ostatnich dniach weszły w życie nie tylko zmiany dotyczące karaniakierowców za niektóre rażące wykroczenia drogowe. Zmieniły sięrównież regulacje w kwestii przewożenia dzieci. Przypominamynajważniejsze zmiany dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach.

 

Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie

Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafiąsprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetkapogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut.Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019