Wyszukiwałeś:

karta X

pojazdu X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karta pojazdu

Spróbuj też wyszukać: karta+pojazdu+

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Samochód zabytkowy

Czy kilkudziesięcioletni samochód jest pojazdem zabytkowym? Czyposiadając wiekowe auto opłaca się rejestrować je jako zabytkowe? Jakuzyskać rejestrację pojazdu zabytkowego?

 

Karty pojazdu pozostają

Nie jest prawdą, jakoby polski rząd prowadził w chwili obecnej prace nadprojektem ustawy o likwidacji kart pojazdów.

 

Jest pomysł na zwrot nadpłaty za kartę pojazdu

Na wczorajszym posiedzeniu Sejmu wiceminister infrastruktury TadeuszJarmuziewicz zdradził, iż jest wspólny z resortem finansówpomysł, by roszczenia o zwrot nadpłaty za kartę pojazdu pokrywać w częściz rezerwy subwencji ogólnej.

 

Będzie pozew zbiorowy w sprawie kart pojazdów

Do Skarbu Państwa, a konkretnie do Ministra Infrastruktury, trafi pozewzbiorowy dotyczący sprawy zwrotu opłat za wydanie kart pojazdów.Reprezentantem 150 powiatów polskich będzie powiat ostrzeszowski.

 

Wyposaż się w kartę ratowniczą

W tym tygodniu ruszyła kampania akcji "Karta ratownicza wpojeździe". Celem kampanii jest upowszechnienie wiedzy o kartachratowniczych i zachęcenie jak największej liczby użytkownikówsamochodów do wyposażenia swoich aut w takie karty. Kampania potrwaprzez całe wakacje.

 

Wyrejestrowanie samochodu - jak to zrobić?

Przychodzi taki czas w żywocie naszego samochodu, że trzeba będzie gowyrejestrować lub zezłomować. Zobacz, jak zrobić to zgodnie z prawem.

 

Ile kosztuje rejestracja samochodu krajowego

Rejestracja samochodu nie zajmuje dużo czasu pod warunkiem, żeprzygotowaliśmy wszystkie dokumenty oraz zrobiliśmy odpowiednie opłaty.Dowiedz się, ile kosztuje zarejestrowanie samochodu nowego oraz używanegokupionego w Polsce.

 

Wszystko o rejestracji auta zza granicy

Największy szał na sprowadzanie samochodów zza granicy już minął,ale nadal sporo osób kusi się na to by poszukać "okazji" zamiedzą, a nawet sporo dalej. Dowiedz się, jak zarejestrować taki pojazd.

 

Rejestracja auta zabytkowego

Coraz więcej osób poszukuje zabytkowego auta i chce nim poruszać siępo drogach, jeżdżąc na zloty i spotkania klubowiczów. Przy zakupieauta klasycznego od razu pojawia się aspekt rejestracji takiego egzemplarza.Dziś postaramy się pokrótce przedstawić drogę do rejestracji autazabytkowego i zdobycia tzw. „żółtych tablic”.

 

Karta pojazdu - 425 zł do zwrotu

Dzięki pozytywnemu wyrokowi sądu apelacyjnego kierowcy będą mogli ubiegaćsię o zwrot pieniędzy za wydanie karty pojazdu. Dotyczy to osób,które nabyły i zarejestrowały samochód pomiędzy 23 lutego a 14kwietnia 2006 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "karta pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019