Wyszukiwałeś:

karty X

paliwowe X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: karty paliwowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptowaćbędą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracęz Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39oznaczonych logiem ESSO.

 

Kartami BERLIO za usługi truck assistance

Firma Krismar – wyłączny przedstawiciel na Polskę Systemu BERLIOwybrała Starter TruckService głównym dostawcą usług całodobowejpomocy na drodze dla wszystkich użytkowników swoich kart paliwowych.

 

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowymdostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy kliencimogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czydowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

 

Kartą DKV zapłacisz za drogi w Słowenii

Dzięki karcie paliwowo-serwisowej DKV można już rozliczać opłatydrogowe w Słowenii w każdej dostępnej formie. Kart działa w dwóchsystemach poboru myta: elektronicznym gdzie naliczanie opłat odbywa się wsystemie ABC oraz za pomocą karty pre-paid DARS Transporter.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

DKV Card przez internet

Eurowinieta to opłata za korzystanie z autostrad na terenie krajówBeneluksu, Danii i Szwecji. Obowiązuje wszystkie pojazdy o masie powyżej 12 t.Posiadacze karty paliwowej DKV Card mogą teraz zakupić winietę przezinternet, jeszcze przed wyruszeniem kierowcy w trasę.

 

DKV: Karty paliwowe w Europie coraz popularniejsze

Karty paliwowych są najpopularniejsze w krajach Beneluksu z najwięcej dieslatankują Brytyjczycy. Wybierając operatora karty firmy kierują się przedewszystkim ceną i przejrzystością rozliczeń – tak wynika z badań niemieckiego instytutu badań rynkowych „Produkt + Markt”przeprowadzonych na zlecenie DKV Euro Service.

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Będą nowe formy płatności na A4 Katowice-Kraków

Możliwość zapłaty za przejazd autostradą A4 na odcinku od Katowic doKrakowa, i z powrotem, kartami flotowymi lub paliwowymi to dobra wiadomośćprzede wszystkim dla kierowców aut firmowych.

 

Kolejna karta akceptowalna na A4

Od dzisiaj kierowcy jadący autostradą A4 na odcinku pomiędzy Katowicami aKrakowem na bramkach w Mysłowicach i Balicach będą mogli dokonywaćpłatności przy użyciu kart paliwowych marki UTA.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "karty paliwowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019