Wyszukiwałeś:

katalizator X

SCR X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: katalizator SCR

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

"POLICE" wchodzą w branżę motoryzacyjną

Obowiązek dodawania distrapolu, preparatu do silników wysokoprężnych, odpaździernika br. nakłada Unia Europejska. Z.Ch. "POLICE" SA jakopierwsza firma chemiczna w Polsce i trzecia w Europie zapowiada produkcję tegoroztworu. Produkt powstawać będzie na bazie wytwarzanego w ZakładachChemicznych "POLICE" SA mocznika.

 

Czysty diesel nowej generacji

Targi genewskie były okazją dla Hondy aby zaprezentować nowy silnik Dieslakolejnej generacji, w którym zastosowano pionierskie technologie. Mają one nacelu zredukowanie emisji gazów do poziomu osiąganego przez jednostkibenzynowe.

 

Europejskie normy emisji napędzają sprzedaż AdBlue

Sprzedaż AdBlue w Polsce mimo kryzysu w branży transportowej, od którejjest uzależniona, nadal rośnie. W 2009 roku osiągnie pułap około 40 mln złna poziomie hurtowym. Sprzedaż napędzają restrykcyjne europejskie wymaganiadotyczące emisji szkodliwych substancji w spalinach.

 

Katalizator też się kończy

Katalizator to jeden z tych elementów silnika, bez którego niemożna sobie wyobrazić dzisiaj jego pracy. Jednak podobnie do wieluukładów związanych z pracą silnika także ten ulega awarii, co wkonsekwencji prowadzi do konieczności jego wymiany.

 

Iveco gotowe na Euro VI

Iveco i FPT Industrial poinformowały opinie publiczna o swojej gotowosci dospełnienia przepisów w nowej normie czystosci spalin Euro VI dziekitechnologii oczyszczania spalin SCR (Selektywna Redukcja Katalityczna),która zostanie wprowadzona w dwóch nowych liniach silnikowychCursor i Tector dla samochodów cieżarowych z segmentu cieżkiego i dlaautobusów.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Silnik PACCAR MX-13 Euro 6

DAF Trucks przedstawia nową generację silników opracowanych zgodnie zwymogami normy emisji spalin Euro 6, która będzie obowiązywać w UniiEuropejskiej od 1 stycznia 2014 r. Silnik PACCAR MX-13 Euro 6 o pojemności 12,9l został stworzony z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii wtryskucommon rail i jest wyposażony w turbosprężarkę ze zmienną geometrią orazzaawansowane funkcje sterowania, co maksymalnie podnosi wydajność jego pracy.

 

Nowe silniki SCR Scanii

Oferta Scania powiększyła się o pojazdy z silnikami 9- i 13-litrowymiwyposażonymi w pompowtryskiwacze PDE i układ SCR. Ich głównym atutemjest duża tolerancja na paliwo o większej zawartości siarki oraz bardzoniskie zużycie paliwa.

 

Nowy diesel Audi

Producenci samochodów prześcigają się w różnych aspektachprojektowania aut. Jednym z nich są jednostki napędowe. Mają byćekonomiczne, ekologiczne, a przy tym dynamiczne. I taki właśnie ma być nowytrzylitrowy silnik TDI Audi, który zasłużył na miano "cleandiesel".

 

Euro 6: Diesle tak samo czyste jak auta benzynowe

Wchodząca w tym roku w życie norma emisji spalin Euro 6 zmusiproducentów samochodów do jeszcze większego wysiłku w celuograniczenia wydalania zanieczyszczeń przez samochody.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "katalizator SCR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019