Wyszukiwałeś:

kempingowa

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kempingowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Volkswagen Golf V z przyczepą kempingową

 

Prezentacja Volkswagena Golfa V z przyczepą kempingową.

 

Wyjedź na biwak z Mini

Wprawdzie pogoda jeszcze nie zachęca, ale początek kwietnia to dobra okazjaby zacząć planować wyjazd na urlop. Jak go spędzić? Mini proponuje wybraćsię na biwak.

 

Jeśli kamper to na bazie Ducato

Już w najbliższą sobotę (31 sierpnia) ruszają w Dusseldorfie targi CaravanSalon, podczas których producenci z całego świata zademonstrują swojenowości w szeroko pojętej tematyce karawaningu. Wśród wielu nowościnie zabraknie Fiata Ducato, lidera wśród pojazdów stanowiącychbazę dla aut kempingowych.

 

Oto najlepsze auta do holowania

Okres wakacyjny tuż przed nami, wielu z nas wyruszy na letni wypoczynekwykorzystując różnego rodzaju przyczepy kempingowe. Jeśli zamierzamydopiero skompletować taki skład, podpowiadamy, jakie modele najlepiej nadająsię do holowania przyczep.

 

Oj, przydałby się ktoś na przyczepkę!

Cytat zaczerpnięty z wiersza Juliana Tuwima idealnie pasuje do porywakacyjnej. Wśród osób wyjeżdżających na urlop znajdą siętacy, którzy czas błogiego relaksu chcą spędzić w przyczepiekempingowej. Zanim rozpoczniemy nasz urlop w „domku nakółkach”, powinniśmy przygotować się do transportu przyczepy.

 

Oto sposób na wakacyjne oszczędności

Koszty dojazdu do miejsca wypoczynku, zakwaterowania, wyżywienia sprawiają,że wakacyjny wyjazd to spory wydatek dla domowego budżetu. Coraz więcejPolaków decyduje się na turystykę karawaningową, oszczędzając w tensposób na noclegach.

 

Kamper Mercedes Marco Polo debiutuje w Polsce

Mercedes to nie tylko komfortowe limuzyny i kipiące mocą auta ze stajni AMG.Niemiecki producent regularnie odświeża także swoją ofertę kamperów i właśnie dzisiaj odbędzie się polska premiera nowego Marco Polo.

 

Nissan x OPUS. Koncepcyjny kamper

Nissan x OPUS to wizja kampera, który wykorzystuje wycofane zeksploatacji akumulatory aut elektrycznych.

 

Volkswagen California 6.1 - wakacyjny dom

Kto z nas nie marzy o wakacjach w kamperze? Taką możliwość daje nowyVolkswagen California 6.1, który jest prawdziwym wakacyjnym domem nakołach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020