Wyszukiwałeś:

kielce

. Znaleziono 296 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kielce

Spróbuj też wyszukać: świętokrzyskie kielce i okolice budowa dróg kielce tor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 296 wszystkich):

Węzeł Kielce na półmetku

Dobiegają końca prace przy czterech wiaduktach powstających w ramach węzłaKielce Północ. Inwestycja realizowana od lipca ubiegłego roku, u zbiegudróg krajowych nr 7 i 73, ma zostać w całości zrealizowana do końcaczerwca 2009 roku.

 

Kielce: Decyzja lokalizacyjna dla wylotówki

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji lokalizacyjnej dla zadania związanego z budowąfragmentu nowego odcinka drogi krajowej nr 73 Kielce – Wola Morawicka.Budowa powinna ruszyć w 2010 roku.

 

Kielce: Utrudnienia na siódemce

W związku z trwającą budową węzła Kielce – Północ od 10listopada bieżącego roku obowiązuje nowa organizacja ruchu na odcinku drogikrajowej nr 7 od Występy do Barczy. Zmiany wiążą się z koniecznościądokończenia budowy dwóch wiaduktów.

 

Kielce: Ostatnia decyzja lokalizacyjna dla DK 73

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu ostatniej, trzeciej decyzji lokalizacyjnej dla nowegoprzebiegu drogi krajowej nr 73 na odcinku Kielce – Wola Morawicka.Realizację inwestycji zaplanowano na lata 2009-2011.

 

Kielce: Odcinek DK 73 już gotowy

Od 4 grudnia bieżącego roku kierowcy mogą już korzystać z dwujezdniowegoodcinka drogi krajowej nr 73 od granicy Kielc do Wiśniówki. Blisko 3 kmfragment to pierwszy oddany do użytku odcinek drogi wybudowanej w ramachpowstającego węzła Kielce Północ.

 

Węzeł Kielce Północ - układanie ostatniej warstwy nawierzchni

Na powstającym węźle Kielce Północ rozpoczęło się układanieostatniej warstwy ścieralnej nawierzchni. Tym samym ruszył ostatni etapinwestycji, której koniec planowany jest we wrześniu.

 

Węzeł Kielce Północ - ruch nowymi odcinkami

Poważna zmiana organizacji ruchu na budowanym węźle Kielce Północplanowana jest od piątku 7 sierpnia 2009. Po raz pierwszy jeździć będziemyzupełnie nowym fragmentem drogi nr 7 od Barczy do Wiśniówki.

 

Węzeł Kielce Północ – megainwestycja w świętokrzyskim

Węzeł Kielce Północ to najdroższa i największa inwestycja drogowaostatnich lat w regionie świętokrzyskim. To także ważny etap budowy drogiekspresowej S7. Jego budowa pochłonęła ponad 227 mln zł.

 

Węzeł Kielce Północ do poprawki

Wykonawca węzła Kielce Północ będzie musiał w ramach gwarancjinaprawić usterki. Zrobi to na własny koszt jeszcze w tym miesiącu. Chodzimiędzy innymi o korektę grubości nawierzchni na fragmencie łącznicy iusunięcie spękań, które ujawnili eksperci z kieleckiego oddziałuGDDKiA. Prace rozpoczną się już 21 lipca, a potrwają do końca miesiąca.

 

Nowe nazwy węzłów drogowych ułatwią podróżowanie

Węzeł Kielce Zachód zamiast węzła Kostomłoty – zmiananazewnictwa węzłów drogowych planowana jest po ukończeniu budowynowych odcinków tras ekspresowych realizowanych przez kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019