Wyszukiwałeś:

kierowanie

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

Nie wierzył alkomatowi

Łęczyńscy policjanci zatrzymali 25-latka, który po sprawdzeniu wkomendzie stanu swojej trzeźwości wsiadł do samochodu i odjechał. Zrobił tomimo, że alkotest wskazał u niego blisko pół promila alkoholu worganizmie. Teraz za kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu odpowie przedsądem.

 

Daimler i Kamaz intensyfikują współpracę w Rosji

Pod koniec listopada 2009 r. zostały podpisane umowy pomiędzy Daimler AGa rosyjskim producentem samochodów Kamaz, na mocy którychutworzone zostały dwie spółki joint ventures. Podstawą powyższychumów jest strategiczne partnerstwo, zawarte w grudniu 2008 r. pomiędzyDaimler Trucks a firmą Kamaz, Russian Technologies oraz Investmentbank TroikaDialog. Od tego czasu Daimler Trucks posiada 10 procent udziałów wKamazie.

 

Egzamin na rauszu

Pijani kierowcy może nie są jeszcze naszą plagą narodową, ale – mimociągłej propagandy medialnej – z całą pewnością jest to już bardzopoważny problem. Okazuje się, iż dotyczy on nie tylko kierowców, alerównież kursantów, osoby podchodzące do egzaminów, anawet instruktorów nauki jazdy.

 

Wątek na forum: Wypadki drogowe a kierowcy

Wiem, że poruszając ten temat wkładam kij w mrowisko; no ale raz kozie śmierć. Biega mi o to, że jak wynika ze statystyk najwięcej wypadków stwarzają młodzi kierowcy. Daleki jestem od tego aby ich wszystkich nazwać piratami bo tak nie jest. Kierowanie samochodem jest sztuką, której trzeba się ucz...

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

"Jechałem pijany i wpadłem do rowu"

Takie oto nietypowe zgłoszenie odebrali wczoraj funkcjonariusze policji wBraniewie. Dodatkowo zgłaszający oświadczył, że poruszał się pojazdem,mimo iż jego prawo jazdy zostało mu już zabrane.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Oto wykroczenia, za które dostaniesz tylko pół kary

Kierowcy są taką specyficzną grupą społeczną, którzy za swojewystępki przeciwko obowiązującym przepisom prawa mogą zostać ukarani na dwasposoby. Mandatem pieniężnym i punktami karnymi. O ile ta pierwsza sankcjawpływa wyłącznie na nasz domowy budżet, to już druga kara może miećpoważniejsze konsekwencje w postaci utraty uprawnień do prowadzenia samochodu.

 

Taryfikator punktów karnych 2014

Aktualny taryfikator wykroczeń oraz przyporządkowanym im punktom karnym.Przypominamy, że limit punktów karnych dla kierowcy posiadającego prawojazdy powyżej roku 24 punkt, zaś dla osoby, która posiada prawo jazdykrócej niż rok limit ten wynosi 20 punktów.

 

Wyższe mandaty od soboty

Od soboty obowiązują zmienione wysokości mandatów za niektórewykroczenia drogowe. Więcej zapłacimy np. za nieuprawnione parkowanie na"kopercie", piesi muszą się zaś liczyć ze 100-złotową grzywnęza brak odblasków.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019