Wyszukiwałeś:

kierowca X

pl X

. Znaleziono 3224 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierowca pl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3224 wszystkich):

Pijani kierowcy znów straszą

Wczoraj policjanci w całej Polsce zatrzymali kilku kolejnych kierowców,którzy zdecydowali się wsiąść za "kółko" podwpływem alkoholu. Wśród nich znalazł się także kierowca 25-tonowejciężarówki, który podróżował po autostradzie majać wekrwi ponad 2 promile alkoholu.

 

Pościgi za pijanymi kierowcami

Stalowowolscy policjanci zatrzymali po pościgu mężczyznę, który niezatrzymał się do kontroli drogowej. Ścigany kierowca Audi jechał ponad 100km/h, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców. Pirata drogowegoujęto na ulicy Czarnieckiego. Miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Z koleilubuscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę Ducato. Mężczyzna uciekałprzed policjantami, gdyż auto, którym jechał było kradzione. W efekcieszaleńczej jazdy nie opanował samochodu i wpadł do rowu. Był pijany –miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

 

Czas na kolejne szkolenia okresowe

Dla kolejnej grupy kierowców samochodów ciężarowych iautobusów mija termin na przedłużenie uprawnień do wykonywania swojejpracy. Stowarzyszenie KIEROWCA.PL przypomina, że aby uzyskać odpowiedni wpisdo prawa jazdy przed określoną rozporządzeniem datą 10 września, powinnioni ukończyć obowiązkowe szkolenie okresowe do 10 sierpnia.

 

Wielozadaniowy kierowca

Zgodnie z badaniami brytyjskiego dziennika "The Daily Telegraph",statystyczny kierowca ponad 7 razy w przeciągu godziny jazdy reguluje radio, aponad 10 razy szuka czegoś w samochodzie, jednocześnie go prowadząc.

 

Zientarski rzecznikiem kierowców

Znany dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski, będzie kierowałBiurem Rzecznika Interesu Kierowców. Do zadań RIK będzie należećm.in. zgłaszanie inicjatyw ustawodawczych polepszających sytuację polskichkierowców oraz wywołanie ogólnopolskiej debaty na?tematbezpieczeństwa na ?drodze.

 

Opłata za parkowanie w dni wolne już wzbudza sprzeciw

Opublikowane w dniu wczorajszym w "Rzeczpospolitej" doniesienia o tym,jakoby samorządy mogły w dowolny niemalże sposób ustalać stawki zaparkowanie, spowodowały niemałą burzę medialną. Swój sprzeciwwyraził także Włodzimierz Zientarski, prezes OgólnopolskiegoStowarzyszenia Kierowca.PL.

 

Obowiązkowe odblaski, czyli absurdalne pomysły

O zawirowaniach ze zmianami w ustawie prawo o ruchu drogowym, a dotyczącychwprowadzenia obowiązku używania przez pieszych kamizelek odblaskowych, jużinformowaliśmy. Absurdalność tych pomysłów dostrzegliśmy jednak nietylko my, czego najlepszym przykładem jest komentarz OgólnopolskiegoStowarzyszenia Kierowca.PL.

 

Co ma wspólnego Owsiak i kasa z fotoradarów?

Pieniądze z fotoradarów, choć jest ich w tym roku zdecydowanie mniejniż pierwotnie zakładano, a dokładniej sposób ich dystrybucji sąprzedmiotem sporów, także naszych posłów. Swoją propozycjęrozwiązania tej kwestii przedstawiło także stowarzyszenie Kierowca.PL, zprezesem Włodzimierzem Zientarskim na czele.

 

Jakie zmiany w egzaminach na prawo jazdy?

Na jutrzejszym posiedzeniu sejmowej komisji infrastruktury rozpatrywany będzieprojekt zmian ustawy o kierujących pojazdami, który zakłada m.in.wprowadzenie ujednoliconej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy.Prezentujemy stanowisko w omawianej kwestii OgólnopolskiegoStowarzyszenia Kierowca.PL.

 

A Ty - jakim jesteś kierowcą?

W naszym prawie 40-milionowym kraju, ponad 20 milionówmieszkańców posiada prawo jazdy. Psychologowie przyjrzeli się kierowcomi zdarzeniom drogowym, w których oni uczestniczą, nie tylko podwzględem błędów w technice i taktyce jazdy. Przeanalizowali bowiemkierowców pod kątem zachowań, które kierują nimi podczas jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kierowca pl".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019