Wyszukiwałeś:

kierowca

. Znaleziono 3238 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierowca

Spróbuj też wyszukać: korki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3238 wszystkich):

Jaki jest ten polski kierowca?

Ponad połowa Polaków codziennie widzi kierowców łamiącychprzepisy drogowe. Jednocześnie aż 80% kierowców uważa się za dobrychi bardzo dobrych. Takie wyniki przynoszą badania przeprowadzone na zleceniePZU, na podstawie których powstał "Portret Polskiego Kierowcy2008".

 

"Automatyczny kierowca" Mercedesa

Wyścig na nowinki techniczne pomiędzy producentami samochodów trwa wnajlepsze. Mercedes wprowadził właśnie automatycznego kierowcę. Na raziejednak w roli testera, dzięki któremu będzie możliwe przeprowadzanieniektórych bardziej niebezpiecznych testów.

 

Kubica 16. kierowcą na świecie

W najnowszym notowaniu Castrol Rankings Robert Kubica – polski kierowcazespołu Renault w Formule 1 – zajmuje 16. miejsce.

 

Wielozadaniowy kierowca

Zgodnie z badaniami brytyjskiego dziennika "The Daily Telegraph",statystyczny kierowca ponad 7 razy w przeciągu godziny jazdy reguluje radio, aponad 10 razy szuka czegoś w samochodzie, jednocześnie go prowadząc.

 

Wątek na forum: Kto lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

najlepszy kierowca to taki mocny facet z kobiecą intuicją i wrażliwością. żartowałem. jak zdałem egzamin, tata powiedział "WBIJ SE W PUSTY BANIAK KODEKS DROGOWY I ZACZNIJ MYŚLEĆ, ZA INNYCH TEŻ" i poskutkowało! PŁEĆ nie ma znaczenia. niejeden facet to niedzielny kierowca, nie jedna kobieta wozi ...

 

Robert Kubica najlepszym kierowcą w F1

Tak uważa dwukrotny mistrz świata i kierowca zespołu Ferrari, Ferrnando Alonso. Kubica dziś ma przejść zabieg, w którym chirurdzy usztywnią uszkodzoną kość za pomocą wewnętrznej płytki lub zewnętrznego usztywniacza.

 

Zawód: Kierowca testowy

Kierowca testowy. Na świecie nie ma drugiego takie zawodu, którego bardziej mogliby pożądać fani motoryzacji i maniacy czterech kółek. Wiele mówi się o byłych kierowcach wyścigowych, którzy pracująpo odejściu ze sportu w koncernach i mniejszych firmach nad dostarczeniem autdo sprzedaży. Są jednak ludzie, których nie znajdziecie w mediach, a są oni ojcami chrzestnymi wielu samochodów.

 

Starszy kierowca - doświadczenie czy ryzyko?

Z jednej strony ogromne doświadczenie, nierzadko poparte nawet setkami tysięcyprzebytych kilometrów. Z drugiej jednak gorzej działające zmysły, a dotego gorsza kondycja fizyczna i możliwe różne dolegliwości. Czykierowcy w podeszłym wieku to zagrożenie na naszych drogach, czy też raczejkandydaci do miana wzorowego kierowcy?

 

Co ma wspólnego Owsiak i kasa z fotoradarów?

Pieniądze z fotoradarów, choć jest ich w tym roku zdecydowanie mniejniż pierwotnie zakładano, a dokładniej sposób ich dystrybucji sąprzedmiotem sporów, także naszych posłów. Swoją propozycjęrozwiązania tej kwestii przedstawiło także stowarzyszenie Kierowca.PL, zprezesem Włodzimierzem Zientarskim na czele.

 

A Ty - jakim jesteś kierowcą?

W naszym prawie 40-milionowym kraju, ponad 20 milionówmieszkańców posiada prawo jazdy. Psychologowie przyjrzeli się kierowcomi zdarzeniom drogowym, w których oni uczestniczą, nie tylko podwzględem błędów w technice i taktyce jazdy. Przeanalizowali bowiemkierowców pod kątem zachowań, które kierują nimi podczas jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019