Wyszukiwałeś:

kierowcy

. Znaleziono 13775 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kierowcy

Spróbuj też wyszukać: demontaz fotela kierowcy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13775 wszystkich):

W fotelu kierowcy

Formuła 1 to nie tylko fascynacja szybkimi samochodami i ekscytujące wyścigi,to także niezwykle wysokie standardy bezpieczeństwa. Jednym z elementówzwiększającym bezpieczeństwo kierowcy jest jego fotel.

 

Młodzi kierowcy nie napiją się

Już jutro, 1 sierpnia, na terenie Niemiec zaczynają obowiązywać zmienione,znacznie zaostrzone przepisy dotyczące liczby promili alkoholu, jaką młodzikierowcy mogą mieć we krwi

 

Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Jutrzejszy dzień (25 lipca) już po raz czwarty ogłoszony został DniemBezpiecznego Kierowcy. Organizatorzy akcji apelują w dniu Św. Krzysztofa,patrona kierowców, o ostrożną i rozważną jazdę na co dzień, abywszystkim po polskich drogach podróżowało się bezpiecznie.

 

Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie

Codziennie młodzi kierowcy zabijają na drogach 3 osoby. Choć brzmi to możebrutalnie, to jednak statystyki są jednoznaczne. Dlatego II etap kampanii"Użyj wyobraźni" skierowany jest do niedoświadczonychkierowców między 18 a 24 rokiem życia.

 

OC i AC nie pomogą pijanemu kierowcy

Przed nami długi weekend, a więc okazja do wyjazdów za miasto ispotkań przy grillu. Niestety, wielu kierowców po spożyciu alkoholuwsiada wówczas za kierownicę samochodu nie bacząc na konsekwencje. A zajazdę po pijanemu często trzeba później słono zapłacić. I niepomogą wówczas żadne ubezpieczenia OC czy AC.

 

Od LP 1620 do Actrosa: 50 lat postępu na rzecz kierowcy

Przez 50 lat technika motoryzacyjna poszła niewyobrażalnie do przodu. Mercedespostanowił sprawdzić jak zmieniło się na przestrzeni tych lat, obciążeniakierowcy samochodu ciężarowego. Na tej samej trasie obok siebie stanęły LP 1620 o mocy 200 KM z przyczepą oraz nowoczesny ciągnik siodłowyActros o mocy 440 KM a kierowców obu aut monitorowało dziesiątkiczujników.

 

Scania Driver Support – technika w służbie kierowcy

Scania Driver Support to narzędzie pozwalające w czasie rzeczywistym ocenić ipoprawić styl jazdy kierowcy, tak by był bardziej ekonomiczny. Scanieuzupełniła swoje narzędzie o usługi Fleet Management, w ramachktórych użytkownik może wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakrespomocy.

 

Młodzi zapłacą nawet pięć razy więcej za OC

Powodując wypadek musimy się liczyć nie tylko z kosztami naprawy, ale takżez podwyższeniem składki za polisę ubezpieczeniową w następnym okresierozliczeniowym. A że wypadki powodują zdecydowanie częściej młodzikierowcy, na zasadzie odpowiedzialności zbiorowej płacą oni już na wstępiewięcej za OC.

 

Kierowcy bez polisy OC częściej powodują wypadki

Jak wynika z nowej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, ryzykospowodowania wypadku przez nieubezpieczonego kierowcę jest wyższe, niż wprzypadku ubezpieczonego kierowcy.

 

Niebezpieczna jazda kierowcy? Zwróć mu uwagę

Często zdarza się, że styl jazdy kierowcy budzi w pasażerach strach. Rzadkojednak decydują się mu o tym powiedzieć. To błąd, który może sporokosztować.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020