Wyszukiwałeś:

klapa X

toyota X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klapa toyota

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Nowy brat Aygo

Japoński producent samochodów marki Toyota zamierza wypuścić na rynekpojazd, którego konstrukcja zostanie oparta na modelu koncepcyjnym Endo. Noweauto ma stanąć do boju z największym konkurentem na półce samochodówmałych, modelem Smart ForTwo.

 

PSA odmładza "maluchy"

Koncern PSA Peugeot Citroen postanowił odświeżyć gamę swoich najmniejszychmodeli. Francuskie bliźniaki ze słynnych "Trojaczków zKolina" (Citroen C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo) wyróżniają sięteraz bardziej charyzmatycznymi przednimi zderzakami i grillem.

 

Kia Venga vs Toyota Verso-S: Małe z zewnątrz, spore w środku

Małe, najlepiej jak najmniejsze z zewnątrz, a przy tym oferujące przestronnąkabinę - takie auta powinny zdominować w przyszłości wielkie miasta, gdziejuż dziś momentami ciężko się poruszać, o znalezieniu miejsca parkingowegonie wspominając. A jeśli rzeczywiście w takim kierunku podąży motoryzacja,to nie dziwi wysyp w ostatnich latach wszelkiej maści małych aut udającychminivany. Bardzo dobrym przykładem są tu Kia Venga oraz Toyota Verso-S.

 

Toyota: Sportowy bliźniak bez dachu

Oddział Toyoty zajmujący się sportem motorowym przedstawił pod konieczeszłgo tygodnia specjalnie przygotowaną wersję modelu Scion FR-S,który jest amerykańską wersją Toyoty GT 86. Toyota Racing ma zaszczytprzedstawić samochód Scion FR-S Speedster.

 

Toyota GT86: Lepsza niż kofeina o poranku

Gdy Toyota po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała GT86 w mojej głowiezrodziło się pytanie: Dlaczego dopiero teraz? Kiedy z kolei okazało się,że dane będzie mi obcować z tym autem przez tydzień, przestraszyłem się rozczarowania.

 

Toyota RAV 4: Zamówiłem nowy model w ciemno :)

4.75 Witam ravke kupiłem nową w 2007 roku (wersja sol, złota z jasnym wnetrzem + progi itp )... auto uzytkowane cały czasprzez wszystkich członków rodziny bardzo rzadko odwiedzało ponad terminowoaso ( 2 razy ) zawsze mogliśmy na nie liczyć dawało so...

 

Toyota RAV4: Nowe wcielenie prekursora SUV-ów

Segment SUV-ów to jeden z nielicznych, który opiera sięskutecznie kryzysowi w motoryzacji. Rosną wyniki sprzedaży, przybywakonkurentów, jednak dotychczasowi liderzy wcale nie zamierzają łatwoustępować pola. Na rynek już niebawem wjedzie czwarta generacja Toyoty RAV4,a my właśnie mieliśmy okazję zapoznać się z bliska z tym modelem.

 

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

Czy kiedykolwiek stanieliście przed lustrem i spoglądając na gościaznajdującego się po drugiej stronie doszliście do wniosku, że niepoznajecie samego siebie? Dieta, siłownia i wymiana garderoby sprawiły, żeodżyliście. To samo odczuwa zapewne nowy kompaktowy Auris. Człowiek ma nadnim przewagę, nie występuje jako hybryda.

 

Citroen C1 z odważną stylistyką

Francuzi pokazali swój najnowszy model, szykowany na targi w Genewie. C1prezentuje dość dziwaczną stylistykę, o której zdecydowanie możnapowiedzieć, że jest odważna.

 

Wątek na forum: Toyota Auris 2010: Ewolucyjne zmiany

Inżynierowie Toyoty mogliby wsłuchać sie w głosy klientów i zrobić lifbacka i kombi, albo ten bagażnik powiększyć, to co oferują to jakaś totalna porażka (niby ze samochód dla młodej rodziny ), przecież do tego bagażnika wsadzi sie wózek i nic wiecej.. a wanienka gdzie, na dach ;)? Znajdź podobne forum Toyota Auris

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klapa toyota".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018