Wyszukiwałeś:

klasa X

GLA X

. Znaleziono 102 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klasa GLA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 102 wszystkich):

Mercedes GLA oficjalnie w Szanghaju

Targi w Szanghaju rozpoczynają się w ten weekend i to na nich Mercedespostanowił po raz pierwszy publicznie pokazać swój nowy studyjny model- GLA Concept. Auto jest zapowiedzią modelu, który będzie rywalizowałw segmencie z Audi Q3 oraz BMW X1.

 

Gwiazda Mercedesa GLA zabłyśnie we Frankfurcie

Po tym debiucie gama SUV-ów Mercedesa zostanie poszerzona aż do pięciumodeli. Na targach IAA we Frankfurcie na stoisku Mercedesa najjaśniejszągwiazdą z pewnością będzie kompaktowy SUV GLA. Auto na przełomie rokupowinno wyjechać na europejskie drogi.

 

Mercedes GLA jako AMG

Na wystawie w Los Angeles stoisko Mercedesa obfituje w ciekawe modeleprzygotowane przez oddział AMG. Poza klasą S oraz pożegnalną serią modeluSLS, w LA można podziwiać również koncepcyjnego GLA 45 AMG.

 

Mercedes zdradził ceny modelu GLA!

Mercedes GLA w polskich salonach zadebiutuje w 15 marca 2014. Model ten wcennikach startuje od 114 500 złotych.

 

Kompaktowy SUV i 360 KM

Najmocniejszy kompaktowy SUV z najmocniejszą na świecie seryjną 4-cylindrowąjednostką zadebiutuje już w przyszłym tygodniu na wystawie samochodowej NAIASw Detroit. Mercedes GLA 45 AMG na europejskie drogi wyjedzie jednak dopiero wczerwcu br.

 

Kompaktowe Mercedesy niczym świeże bułeczki

Odnowienie i poszerzenie oferty aut kompaktowych okazało się dla Mercedesastrzałem w dziesiątkę. Klientów na małe i średniej wielkości modelez gwiazdą na masce nie brakuje. Hitem powinien być również,zaprezentowany podczas wystawy Poznań Motor Show, kompaktowy SUV Mercedes GLA.

 

Piątka Mercedesa GLA

Kompaktowy SUV, Mercedes klasa GLA, jako jedyny model w ostatniej fazietestów zderzeniowych otrzymał pięć gwiazdek od Euro NCAP. Wartododać, że GLA okazał się najlepszy w trzech z czterech badanych kategorii.

 

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Mercedes klasa GLA

 

Mercedes klasa GLA to jedyny model, który otrzymał pięć gwiazdek w ostatniej fazie testów zderzeniowych Euro NCAP.

 

Euro NCAP: Tylko jeden na piątkę

Wprowadzone ostatnio zmiany w ocenianiu modeli poddanych testom zderzeniowymsprawiły, że znowu trudniej jest uzyskać maksymalny, pięciogwiazdkowy wynik.W ostatniej grupie Euro NCAP przyznało tylko jedną taką ocenę - Mercedesowiklasy GLA.

 

Mercedes-AMG wzmacnia modele CLA i GLA

Do grona najmocniejszych kompaktów świata dołączają Mercedesy CLA, CLA Shooting Brake oraz mały crossover GLA. Wszystkie tradycyjnie bazują nahatchbacku Klasy A, który niedawno wprowadził do oferty wzmocniony silnik 2,0 turbo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "klasa GLA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019