Wyszukiwałeś:

klimatyzacja

. Znaleziono 2990 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: klimatyzacja

Spróbuj też wyszukać: klimatyzacja ford focus klimatyzacja skoda fabia klimatyzacja mercedes e klasa z 1999 r

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2990 wszystkich):

Z klimatyzacją też można oszczędzać

Klimatyzacja w samochodzie znacznie ułatwia podróże w upalne dni. Choćczęść kierowców za jej wadę uznaje zwiększone zużycie paliwa, to wokreślonych warunkach jazda z włączoną klimatyzacją jest bardziejekonomiczna niż podróż samochodem z opuszczonymi szybami.

 

Wątek na forum: klimatyzacja - ogromny problem

przy temp. otoczenia powyżej 25 st - klimatyzacja nie działa kompresor cały czas załącza czynnik klimat - uzupełniony wentylator chłodnicy sprawny pozdrawiam artur ~artur

 

Przegląd klimatyzacji niezbędny

Jeszcze jakiś czas temu była jednym z elementów wyposażenia przedewszystkim samochodów z wyższej półki cenowej. Dziś posiadaczenawet najtańszych aut mogą cieszyć się z jej zalet w upalne, letnie dni. Abyjednak klimatyzacja skutecznie dozowała nam chłodne powietrzne, niezbędnejest jej odpowiednie serwisowanie.

 

Wątek na forum: problemy z klimatyzacją

Gdy włączam dmuchawę samoczynnie załącza się klimatyzacja.Co jest tego przyczyną? ~KRZYSIEK

 

Wątek na forum: hyundai ix35 klimatyzacja

Proszę o informację jak sprawuje się klimatyzacja.Mając na uwadze , że nie ma nadmuchów na tył czy komfort jazdy z tyłu nie jest marny. ~edcha

 

Wydajniejsza klimatyzacja w Lexusie GS

W swoim najnowszym modelu, Lexus opracował nowy, energooszczędny układ klimatyzacji S-flow posiadający funkcję Nano-e. Układ ten pozwala oczyszczać i nawilżać powietrze wewnątrz auta.

 

Zdrowa klimatyzacja w Suzuki

Suzuki we współpracy z firmą Tunap w maju i czerwcu zaprasza doskorzystania z programu „Zdrowa Klimatyzacja”, dziękiktóremu ilość pyłków oraz szkodliwych mikroorganizmówzostanie ograniczona a powietrze wewnątrz auta oczyszczone.

 

Lubisz się chłodzić? Zobacz ile tracisz paliwa

Które urządzenie pokładowe ma najwięcej pracy latem? Oczywiścieklimatyzacja. Im działa częściej, tym większe jest zużycie paliwa wsamochodzie. Jakie dokładnie, sprawdził to niemiecki automobilklub ADACbiorąc pod lupę trzy typy agregatów produkujących chłodne powietrze.

 

Jeśli klimatyzacja, to najlepiej automatyczna

Niemiecki automobilklub ADAC przeanalizował, które z dostępnychsystemów klimatyzacji, zużywają najwięcej paliwa. Ostateczny bilansprzemawia za w pełni zautomatyzowanymi mechanizmami.

 

Klimatyzacja - jak używać by nie chorować?

Jeszcze dwie dekady temu klimatyzacja w samochodzie była drogim i rzadkodostępnym rarytasem. Na szczęście czasy się zmieniły i nie musimy jużpodczas letnich upałów gotować się podczas jazdy samochodem. Wartojednak wiedzieć jak korzystać z klimatyzacji by służyła długo i nierobiła nam krzywdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019