Wyszukiwałeś:

kobiety

. Znaleziono 339 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kobiety

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 339 wszystkich):

Czego pragną kobiety?

Gdyby to kobiety miały sprawić sobie motoryzacyjny prezent z okazjiobchodzonego dziś Dnia Kobiet, najchętniej kupiłyby Opla Corsę. Tenwłaśnie model został wskazany przez Polki jako najbardziej pożądany.

 

W ciąży? Zapnij pasy!

Wprawdzie kodeks drogowy w Polsce zwalnia kobiety w widocznej ciąży zzapinania pasów bezpieczeństwa  - specjaliści radzą jednak -zapiąć je. Należy tylko zrobić to w odpowiedni sposób i poprowadzićjeden pas poniżej, a drugi obok brzucha.

 

"Kobiety precz od kierownicy"

Od razu podkreślamy, że nie jesteśmy z tych, którzy kultywująstereotyp kobiety za "kółkiem", a z tych, którzyuważają takie postawienie sprawy za conajmniej przesadzone. Jednak, jakwidać, są tacy, którzy pod groźbą kary nie wpuszczają kobiet zakierownicę samochodów.

 

Kto lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

Uważamy, że kobiety jeżdżą z większą kulturą i lepiej dostosowująprędkość do warunków na drodze, ale nie potrafią parkować, aobsługa techniczna samochodu to dla nich czarna magia – wynika z badańankietowych, przeprowadzonych przez serwis Yanosik.pl.

 

"Baba za kółkiem", czy bezpieczny kierowca?

70 procent łamiących ograniczenia prędkości w USA to kobiety – wynikaz opublikowanych niedawno badań amerykańskiej firmy Quality Planning.Postanowiliśmy sprawdzić, jak ta kwestia wygląda w naszym kraju.

 

Kobieta a auto - obalamy mity

Kobieta poprawiająca makijaż w samochodzie? To mit! Podobnie sprawa ma się zwyborem koloru auta. Ma on zdecydowanie mniejsze znaczenie od niezawodności.Kobiety prowadzą odpowiedzialnie, bezpiecznie i potrafią dbać osamochód, choć w przypadku kwestii technicznych wciąż wolą sięjeszcze poradzić.

 

W takim samochodzie spodobasz się płci przeciwnej!

Za nieco ponad dwa tygodnie Walentynki. Jeżeli nie wybierasz się tego dnia narandkę, być może wynika to z tego, jakim samochodem jeździsz. Jak wynika zbadań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych, kobiety lubią duże auta.

 

Wątek na forum: Jakie auta wybierają kobiety?

Czytając tytuł "Jakie auta wybierają kobiety" zastanawiam się, czy chodzi o to, jakie auta są wybierane przez kobiety, czy o nowatorstwo polegające na tym, że auto wybiera sobie kobietę. Pewnie dlatego, że jestem kobietą... nJestem jednak przekonana, że niejedna osoba -- niezależnie od ...

 

Oto typowe błędy kobiet i mężczyzn za kółkiem

Jazda samochodem, jak i każda inna czynność życiowa, niesie ze sobą mniejlub bardziej typowe błędy, których nie zawsze jesteśmy jednakświadomi. Błędy mogą skutkować mandatem, ale i znacznie poważniejszyminastępstwami w postaci wypadku, obrażeń, a nawet śmierci. Oto najczęstszebłędy, jakie za kierownicą popełniają kobiety oraz mężczyźni.

 

Kobiety i mężczyźni za kierownicą

Każdego roku na polskich drogach rośnie ilość kobiet za kierownicą. W 2006roku co 3 dorosła kobieta posiadała prawo jazdy kat. B. Dziś na 20 mlnkierowców około 8.8 mln stanowią kobiety(44%), a 11.2 mlnmężczyźni(56%) - dane z Centralnej Ewidencji Pojazdów iKierowców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019