Wyszukiwałeś:

kodeks X

drogowy X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kodeks drogowy

Spróbuj też wyszukać: kodeks drogowy 20101

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Nie wymigasz się!

Skończą się dobre czasy dla piratów drogowych, którzy niekwapili się z płaceniem mandatów. Policja, by poradzić sobie z tymprocederem, zamierza sięgnąć po rozwiązania, którymi z sukcesemradzą sobie w Holandii. Tam ściągalność wynosiła 30 procent, a terazmandaty są płacone niemal w 100 procentach.

 

Uwaga, droższe mandaty!

Od soboty (29 listopada) obowiązuje zmieniony nieznacznie taryfikatormandatów. Będzie drożej między innymi za przejechanie na czerwonymświetle bądź zajęcie miejsca parkingowego przeznaczonego dla osobyniepełnosprawnej.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Chcesz czy nie - i tak dmuchniesz

Za nami święta, czyli czas w którym niektórzy przesadzili nietylko z jedzeniem. Warto wiedzieć, że podczas rutynowej kontroli możnazostać sprawdzonym przy pomocy alkomatu. I raczej nie uda się nam od tejprocedury wymigać.

 

Zmiany w przepisach - co było i co nas czeka?

Choć zapowiadana ofensywa ustawowa naszego rządu w ubiegłym roku niespełniła w pełni oczekiwań, to w przypadku przepisów dotyczącychkierowców faktycznie mieliśmy sporego nowego. Nie wszystkie zmianyweszły w życie w minionych dwunastu miesiącach, część z nich zacznieobowiązywać dopiero w rozpoczętym właśnie 2011 roku.

 

CB radio to nie komórka

Czym się różni telefon komórkowy od CB radia? Choć oba teurządzenia służą generalnie do porozumiewania się, to jednak bez problemuznajdziemy także sporo różniących je elementów. Jednaróżnica wydaje się być jednak nie do końca zrozumiała. Za rozmowęprzez komórkę podczas prowadzenia auta zapłacimy mandat, podczas gdyużywając CB radia nie zostaniemy ukarani.

 

Wątek na forum: Kto lepszym kierowcą - kobieta czy mężczyzna?

najlepszy kierowca to taki mocny facet z kobiecą intuicją i wrażliwością. żartowałem. jak zdałem egzamin, tata powiedział "WBIJ SE W PUSTY BANIAK KODEKS DROGOWY I ZACZNIJ MYŚLEĆ, ZA INNYCH TEŻ" i poskutkowało! PŁEĆ nie ma znaczenia. niejeden facet to niedzielny kierowca, nie jedna kobieta wozi ...

 

Holowanie - co mówią przepisy?

Holowanie auta z pozoru jest czynnością łatwą, jednak często zapominamy opodstaowych zasadach jakie obowiązują w momencie, gdy holujemy pojazd. Wtakiej sytuacji lub gdy to nasz samochód jest holowany musimy pamiętaćo przepisach Kodeksu Drogowego.

 

Holowanie samochodu

Do najbliższej stacji kilkadziesiąt kilometrów, asamochód  odmówił posłuszeństwa w najgorszym z możliwych miejsc. Na szczęście kumpel jest już w drodze i odholuje Cię do warsztatu.Czy jednak wiesz wszystko o prawidłowym holowaniu?

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kodeks drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019