Wyszukiwałeś:

kolizja X

drogowa X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kolizja drogowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Możliwa awaria poduszek w Audi A6

Niektóre modele Audi A6, które zostały wyprodukowane w Niemczech mogą byćwyposażone w niesprawne poduszki powietrzne. Jak informuje firma Kulczyk Tradextakich samochodów jest na naszym rynku pół tysiąca.

 

"Twój samochód - Ty decydujesz"

Niby wszystko wydaje się być w porządku. Wypadek lub kolizja. Przyjeżdżapolicja, która szybko zawiadamia pomoc drogową i w efekcie czegouszkodzony samochód trafia do warsztatu. Jest tylko jeden mały szkopuł.Kierowca auta nie ma tu nic do powiedzenia. Polska Izba Motoryzacji rozpoczynawłaśnie akcję, która ma walczyć z tego typu procederami.

 

Wypadek czy kolizja - jak postępować

Ani wypadek, ani kolizja drogowa nie należą do przyjemnych sytuacji. Są tojednak dwa zupełnie różne zdarzenia drogowe, które wymagają odkierowców i innych uczestników ruchu drogowego całkowicieodmiennego zachowania. Zobacz, jakie obowiązki spoczywają na nas, jeślibierzemy udział w wypadku bądź kolizji.

 

Gdy dojdzie do kolizji z zagranicznym kibicem

Podczas zbliżających się już wielkimi krokami Mistrzostw Europy w piłcenożnej możemy spodziewać się zwiększonego ruchu na drogach. Z całąpewnością część zagranicznych kibiców wybierze właśnie ruchkołowy na środek transportu, a to może rodzić dodatkowe komplikacje wprzypadku stłuczki bądź wypadku z ich udziałem.

 

Taryfikator punktów karnych 2014

Aktualny taryfikator wykroczeń oraz przyporządkowanym im punktom karnym.Przypominamy, że limit punktów karnych dla kierowcy posiadającego prawojazdy powyżej roku 24 punkt, zaś dla osoby, która posiada prawo jazdykrócej niż rok limit ten wynosi 20 punktów.

 

Wypadek czy kolizja drogowa? Czy wiesz, jak się zachować?

Nasza nieuwaga, zbyt duża prędkość, bądź niskie umiejętności własne,kiepskie warunki pogodowe, a czasami zwykły pech lub po prostu wina innegouczestnika ruchu drogowego. Przyczyn zdarzeń drogowych może być bez liku,jednak nasze zachowanie po nich powinno odbywać się według z góryokreślonego scenariusza.

 

Dummy - manekin na straży bezpieczeństwa

Według ONZ każdego roku w wyniku wypadków drogowych ginie na świecie ponad milion osób. To ogromna liczba, jednak byłaby znacznie większa, gdyby nie skomplikowane badania bezpieczeństwa i ich główny bohater - manekin Dummy.

 

A Ty do kogo dzwonisz po stłuczce?

Agent ubezpieczeniowy, rodzina czy infolinia ubezpieczyciela – do kogodzwonisz w przypadku stłuczki? Kiedy Twój samochód stoi rozbityna środku ulicy, chcesz jak najszybciej uzyskać skuteczną pomoc.Podpowiadamy, gdzie jej szukać.

 

Kiedy wypadek, a kiedy kolizja?

Bardzo często przy zdarzeniach drogowych w nieodpowiedni sposób używamypojęć wypadku i kolizji, używając ich zamiennie. Przepisy jednak bardzokonkretnie precyzują obie sytuacje.

 

Ubezpieczenie OC przypisane do kierowcy zamiast samochodu - PiS proponuje zmiany

Posłowie PiS mają pomysł na rewolucję w ubezpieczeniach OC. Chcą żeby wprzyszłości polisa nie była przypisana do samochodu, ale do kierowcy. Dziękitemu utrata zniżek będzie dotyczyć tylko pojazdu, którym kierowcaspowodował, a nie wszystkich posiadanych przez niego aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kolizja drogowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019