Wyszukiwałeś:

kombi

. Znaleziono 4870 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kombi

Spróbuj też wyszukać: ibiza kombi abs kombi auta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4870 wszystkich):

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Opel Vectra kombi do USA

Należąca do koncernu General Motors, marka Saturn chce wprowadzić na rynekStanów Zjednoczonych model Opel Vectra w wersji kombi. Jak donosi serwisbranżowy "Auto Motor und Sport" od 2008 roku rocznie do USA ma byćeksportowanych około 50 tys. egzemplarzy pięciodrzwiowej Vectry.

 

Będzie Golf Kombi!

Niemiecki producent samochodów z Wolfsburgu dokonuje najprawdopodobniejostatnich poprawek w modelu, którego wejście na rynek oczekiwane jest przezwiele osób. Według nieoficjalnych informacji Volkswagen Golf Kombi pojawi sięw sprzedaży już w połowie 2007 roku.

 

Skoda Fabia kombi: Wciąż popularna

Mimo że w salonach można już zamawiać Skodę Fabię drugiej generacji,wciąż bardzo dużą popularnością cieszy się jej poprzedniczka. A wszczególności wersja kombi, której produkcja ma potrwać jeszczetylko do końca tego roku.

 

Nowa Fabia kombi - kolejne szczegóły

Skoda stopniowo zdradza szczegóły dotyczące nowej Fabii w wersji kombi.Oficjalna premiera już za niecały miesiąc, na wystawie samochodowej weFrankfurcie.

 

Fabia kombi od 40 000 zł

Do polskich salonów Skody wjechała druga generacja Fabii kombi. Wraz zegzemplarzami przedstawione zostały również ceny samochodu,które zaczynają się od 40 000 zł.

 

Klasa E kombi od jesieni w salonach

Już jesienią Mercedes-Benz poszerzy gamę Klasy E o kolejnego,charakterystycznego członka rodziny. Kombi, podobnie jak limuzyna icoupé, łączy niezależny design z ambicjami wyznaczaniastandardów w zakresie bezpieczeństwa, komfortu, jakości ifunkcjonalności.

 

Oto Astra kombi

Opel nie zwalnia tempa. Po wprowadzeniu do sprzedaży nowej generacji Astry i pojej dobrym przyjęciu przez rynek, jest szansa, że jeszcze zwiększy sięzainteresowanie tym modelem. Już jesienią gama Astry powiększy się o wersjęSports Tourer, czyli po prostu kombi.

 

Chevrolet Cruze kombi: Tani nie znaczy zły

Wysoka jakość musi być w cenie. Wystarczy spojrzeć na cenniki modeli zsegmentu premium, by przekonać się o tej prawdzie na własne oczy. Czy jednaknajtańsze propozycje na rynku muszą być automatycznie najgorsze? Zdecydowanienie, o czym przekonaliśmy się po tygodniowym spotkaniu z Chevroletem Cruze wwersji kombi, najtańszym kompaktowym kombiakiem na rynku.

 

Ford Focus ST kombi: NonkonformiSTa

Przesłanie sportowych kombi jest zrozumiałe. Mają od czasu do czasuprzypomnieć dorosłemu facetowi,  wiodącemu na co dzień ustatkowaneżycie rodzinne, że jazda samochodem może być jeszcze ekscytująca.Sprawdzamy czy z tej roli właściwie wywiązuje się Ford Focus kombi zdopiskiem ST.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019