Wyszukiwałeś:

komenda X

stoleczna X

policji X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komenda stoleczna policji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ukradli 180 samochodów

200 zarzutów, w tym kradzieży 180 samochodów, usłyszy 4członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymanych wczoraj, wwyniku akcji stołecznych policjantów.

 

W Polsce kradną coraz mniej

W ciągu ostatnich 10 lat liczba skradzionych w Polsce samochodów spadłaczterokrotnie. Z roku na rok liczba kradzieży aut jest coraz mniejsza, atendencja ta nadal się utrzymuje. W porównaniu do innych krajówUnii Europejskiej, zagrożenie kradzieżami pojazdów w Polsce należy donajmniejszych w Europie.

 

DAF LF: mobilne centrum dowodzenia dla Stołecznej Policji

Stołeczna Policja wzbogaciła się o dwa mobilne posterunki na podwoziach markiDAF serii LF. Samochody zakupiło miasto a Komendantowi GłównemuPolicji Warszawskiej kluczyki wręczyła Prezydent stolicy HannaGronkiewicz-Waltz.

 

Inwestycje w Policji

Polska Policja nie może narzekać na braki w swoim budżecie i skąpstwopaństwa - w tym roku zakupiła m. in. 879 nowych samochodów i 368motocykli.

 

Kamery w helikopterach

Po raz pierwszy w Polsce policjanci będą mieli możliwość korzystania zkamer zamontowanych w policyjnych śmigłowcach.

 

Policyjna Alfa 159 w rytmie miasta

Szybka, dynamiczna, komfortowa i bezpieczna – to zalety policyjnej AlfyRomeo 159. Radiowóz ten idealnie sprawdza się w wielu warunkach, takżetych miejskich, już od ponad roku.

 

Uważaj na "Prędkość"

Prędkość to według wielu główna przyczyna wypadków. Ta dziśbędzie bardziej kontrolowana przez naszą Policję. W Polsce rozpoczyna sięakcja "Prędkość".

 

Te auta najczęściej kradli w 2013 roku

Można wymienić wiele powodów, dla których warto kupować autadanej marki czy wręcz konkretny model. I na odwrót. Znajdzie się sporoargumentów, by od niektórych samochodów trzymać się jaknajdalej. Do tej drugiej grupy z pewnością możemy zaliczyć statystykipolicyjne dotyczące najczęściej kradzionych samochodów. Zobacz zatem,czy również Twój model jest w gronie podwyższonego ryzyka.

 

Kolejne cee'dy dla warszawskich policjantów

Policjanci ze stołecznej komendy otrzymali nowe radiowozy. Są to Kie cee'd,wybrane w wyniku przetargu, których zakup dofinansował budżet miastastołecznego Warszawy.

 

694 zabranych praw jazdy w tydzień

Nowe przepisy, które surowiej karzą zbyt szybko jeżdżącychkierowców, już zbierają żniwo. W zaledwie tydzień policjanci odebrali694 prawa jazdy. Na początek na trzy miesiące.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komenda stoleczna policji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019