Wyszukiwałeś:

kompakt X

premium X

. Znaleziono 84 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kompakt premium

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 84 wszystkich):

Wątek na forum: Audi A3: Ulepszanie dobrego

W grupie kompaktów premium to jest jedna z ciekawszych propozycji. Ale wolałbym BMW serii 1. ~W grupie kompaktów premium to jest jedna z cieka..

 

Hyundai z segmentu premium

Hyundai przygotowuje się powoli do rywalizacji z markami z tzw. segmentupremium, czyli mającymi w swojej ofercie bardziej luksusowe modele. Już wkwietniu na wystawie w Nowym Jorku zaprezentowany zostanie prototyp Genesis.

 

Mały Lexus

Lexus przygotowuje się do debiutu pięciodrzwiowego kompaktu podczastegorocznych targów we Frankfurcie. Luksusowy wydział Toyoty zamierzawypuścić na rynek samochód, który będzie bezpośrednimkonkurentem dla BMW Serii 1 oraz Audi A3.

 

Mały "kociak" nadchodzi

Plotki o kompaktowym przedstawicielu marki Jaguar powracają z coraz większymnatężeniem. W wywiadzie dla magazynu Autocar przedstawiciel firmypotwierdził, że firma bardzo poważnie rozważa wejście w segmentkompaktów.

 

Audi A1: Maluch z dobrego domu

O tym, że w segmencie małych samochodów rywalizacja o klientówjest jedną z najbardziej zaciętych w branży, wie każdy producent. Niezniechęciło to jednak Audi do ponownego debiutu w tej klasie. Wkrótceokaże się czy model z najniższą cyfrą w gamie, Audi A1, będzie notowałwysokie cyfry w słupkach z dochodami niemieckiego koncernu.

 

Citroen DS5: Francuski pomysł na klasę premium

Francuscy producenci na różne sposoby próbują wejść do klasypremium, by nawiązać na tym polu rywalizację z niemieckimi konkurentami. Jakdo tej pory większość pomysłów spalała na panewce, co jednak niezmieniło ich zamiarów. Citroen próbuje podbić rynek modelami zlinii DS, której trzeci, a zarazem największy przedstawiciel właśniewjeżdża na polski rynek. A my mieliśmy okazję przekonać się, czy DS5 torzeczywiście coś więcej niż po prostu Citroen.

 

Nowe Audi A3 od 90.000 złotych

Nowe Audi A3 właśnie pojawiło się na polskim rynku. Nowa generacja modelu tonie tylko nowa stylistyka zewnętrzna, ale także innowacyjne technologie napokładzie. Przepustka do świata premium będzie kosztować od 90 tysięcyzłotych.

 

Volvo V40 Cross Country: Zamach na premium

Do tej pory z samochodami marki Volvo był mały problem. Nigdzie indziej naświecie poza Polską i USA nie zalicza się wozów tej marki do segmentupremium. Jednak od spotkania z Volvo V40 Cross Country zaczyna się pojawiaćwięcej argumentów "za" niż "przeciw".

 

Europejczycy niezmiennie kochają SUV-y i crossovery

Ta tendencja nieustannie panuje na Starym Kontynencie od paru lat - crossoveryi SUV-y różnych klas są coraz chętniej kupowane. Przedstawiamymotoryzacyjne upodobania Europejczyków.

 

Czas na kompaktowego Jaguara?

W świecie motoryzacji słowo "Jaguar" przywodzi na myślgłównie klasyczne modele sportowe i limuzyny z trudem mieszczące sięna miejscu parkingowym. Jednak rynek samochodowy jest wymagający i czasemtrzeba się nagiąć w stronę klientów - być może niebawem będą onimogli kupić kompaktowego hatchbacka z charakterystycznym kotem na masce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kompakt premium".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019