Wyszukiwałeś:

kompozyty

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kompozyty

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Rozbudowa fabryki pod Oławą

Firma Kompozyty rozpoczęła w drugim kwartale bieżącego roku przygotowania dorozbudowy zakładu produkcyjnego znajdującego się podoławskich Stanowicach.Fabryka elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego zostaniepowiększona o około 4 tys. mkw.

 

Aluminiowa przyszłość Audi

Audi zamierza w najbliższej przyszłości zaszczepić w swoich samochodachtechnologię opartą na aluminiowej konstrukcji nadwozia. Trafi ona nie tylko donajdroższych modeli. Już niebawem zadebiutuje także w modelu A4.

 

Kompozyty przyszłością Lamborghini

JEC Composites to organizacja skupiająca wokół siebie firmy, osoby iinstytucje zainteresowane rozwojem i implementacją rozwiązań technicznychzwiązanych z materiałami kompozytowymi. Gościem honorowym ostatniejeuropejskiej wystawy JEC, było Lamborghini.

 

Nowy Veyron jeszcze szybszy

Wygląda na to, że Bugatti Veyron jest nadal rozważane w grupie Volkswagena.Według najnowszych przecieków do których dotarł zagranicznymagazyn Auto Express powstanie nowa generacja.

 

Ekologiczne auta to nie tylko oszczędne silniki

Przyszłość motoryzacji będzie się rozwijać wokół coraz bardziejnowoczesnych i oszczędnych jednostek napędowych. To pewne. Jednak nie tylkoekologiczne silniki czy szerzej układy napędowe zaprzątają głowyinżynierów. Duże znaczenie odgrywać będą też supernowoczesnetworzywa ekologiczne.

 

Szkielet Corvetty

Najnowszy Chevrolet Corvette charakteryzuje się masą 1451 kg, co wraz z mocą505 KM dostarcza niesamowitych osiągów. Auto charakteryzuje się stosunkiem mocy do masy równym 6.33:1. Masa Corvetty to sukces dziedziny inżynierii materiałowej.

 

Aston Martin planuje drogowy bolid

Producent samochodów z Gaydon planuje na rynek dostarczyć jeszczebardziej ekstremalną wersję V12 Vantage S. Auto ma być zbliżone do torowejwersji GT3.

 

Chevrolet odchudził Camaro

Amerykanie stopniowo dozują emocje i przekazują światu kolejne informacjedotyczące szóstej generacji Chevroleta Camaro. Nowy model jestszykowany na 16 maja, kiedy to zostanie pokazany podczas specjalnego eventu wDetroit.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023