Wyszukiwałeś:

komunikacja X

drogowa X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: komunikacja drogowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Komunikacja w języku "Travolution"

Specjaliści ds. rozwoju z Audi opracowali nowatorski system komunikacjidrogowej. W projekcie „Travolution” stworzyli metodę dialogusamochodów i sygnalizacji świetlnej.

 

Bielska inwestycja na DK 52 zakończona

Największa drogowa inwestycja ostatnich lat w Bielsku-Białej dobiegła końca.17 września uroczyście zakończono prace w ramach projektu „Przebudowa odcinka drogi krajowej nr 52 (ul. Wyzwolenia /Niepodległości) w Bielsku-Białej”.

 

Tramwaj Solarisa jeździ w Poznaniu

Kursy na regularnej linii w Poznaniu rozpoczął Solaris Tramino. Toprzedseryjny egzemplarz, który spełnia wszystkie wymogi by wozić pasażerów i który przez ostatnie miesiące był testowany wPoznaniu. Na początek z nowoczesnego, niskopodłogowego tramwaju będą mogliskorzystać pasażerowie linii nr 14.

 

Solaris w Krakowie

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała z Miejskim PrzedsiębiorstwemKomunikacyjnym S.A. w Krakowie, umowę na dostawę 100 niskopodłogowychautobusów miejskich. Wartość kontraktu to 115 mln złotych. 

 

Prezentacja Solarisa Tramino

Solaris zaprezentował lokalnym władzom oraz przedstawicielom prasy pierwszyegzemplarz tramwaju Solaris Tramino dla Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu. Firma przedstawiła także hale produkcyjne, wktórych odbywa się końcowy etap wytwarzania nowoczesnych,niskopodłogowych pojazdów szynowych marki Solaris.

 

Solaris dostarczy do Warszawy autobusy hybrydowe

Miejskiej Zakłady Autobusowe w Warszawie podpisały z firmą Solaris Bus &Coach S.A. umowę na dostawę 148 autobusów miejskich marki Urbino.Wśród zamówionych pojazdów są między innymi cztery,innowacyjne i ekologiczne autobusy hybrydowe.

 

100 lat autobusów Scania

Od 1911 r. wyznacznikami działań Scania w branży autobusowej są ciągłedoskonalenie produktów i orientacja na klienta. Poznaj kamienie milowe whistorii firmy i konstrukcje, które wzbudziły zainteresowanie na całymświecie, a także jak zmieniała się firma i znak firmowy.

 

Zły stan dróg główną przyczyną wypadków w Polsce

W wypadkach drogowych ginie w Polsce wciąż dwa razy więcej osób niż wUE. Głownym powodem jest zły stan techniczny dróg. Większośćdróg krajowych nie ma dwóch oddzielnych jezdni w przeciwnychkierunkach. Konieczność bezpośredniego mijania pojazdównadjeżdżających z przeciwka stwarza ryzyko najgroźniejszych wypadków.Radykalna poprawa bezpieczeństwa może nastąpić po wybudowaniu autostrad idróg ekspresowych.

 

Solaris dostarczy tramwaje do Niemiec

Firma Solaris wygrała przetarg na dostawę pięciu tramwajów do Jeny wNiemczech. Jest to pierwszy zagraniczny kontrakt polskiego producenta nadostawę pojazdów szynowych.

 

Tak będziemy jeździć w przyszłości

Branża motoryzacyjna regularnie potrafi zaskakiwać nowościami z dziedzinynowoczesnych technologii. Niezależnie od tego czy inwencje służą poprawiebezpieczeństwa, polepszeniu komfortu podróżowania czy też są poprostu wizją samą w sobie, warto być na czasie i wiedzieć jakie tech-nowinkimogą pojawić się w niedalekiej przyszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "komunikacja drogowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019