Wyszukiwałeś:

koncepty

. Znaleziono 241 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koncepty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 241 wszystkich):

Trójkołowa Honda

Trójkołowy, jednoosobowy pojazd 3R-C oraz miejski EV-N, które tokoncepty będzie można zobaczyć już niebawem na wystawie w Genewie,prezentują, w jaki sposób Honda wyobraża sobie komunikację w wielkichmiastach w niedalekiej przyszłości.

 

Wątek na forum: MINI Countryman ma brylować w sprzedaży

MINI One/ Cooper / Cooper S i Cooper S JCW są super!!! Sa doskonałe, nie mają sobie równych. Natomiast wszelkie nowości od MINI jak ten Countryman czy inne koncepty wypadają już średnio. Takie rozszerzanie gamy na siłę nie jest dobre. ~Dete5

 

Wątek na forum: Suzuki Kizashi Sport

Koncepty były takie piękne, a model seryjny taki powyginany i nudny! Gdzie odwaga z Swifta czy SX4? Będzie równie niepopularne jak odpowiadające mu Hyundaie i Kia i a nawet to pod warunkiem, że cena będzie bardzo dobra... ~Ali

 

Nowe wersje Citroenów w Genewie

Za tydzień Citroen pokaże w Genewie trzy koncepty, bazujące na modelach C3,DS4 oraz C6.

 

Klasyczne cabrio Cadiilaca

W Pebble Beach podczas corocznej imprezy Concours d’Elegance, naktórej prezentowane są najdroższe, najbardziej luksusowe oraznajbardziej fascynujące modele, Cadillac zaprezentował koncepcyjnegokabrioleta o nazwie Ciel.

 

Wątek na forum: Lista przebojów targów we Frankfurcie

a gdzie audi A2?? wprawdzie to koncept, ale tu na liście większość to koncepty jak widze ~chychak

 

Motoryzacyjne premiery zza Oceanu

Rok 2013 rozkręcił się na dobre i w połowie stycznia przynosi nam wieści zpierwszej tej rangi imprezy motoryzacyjnej. Trzy dni temu w kolebceamerykańskiej motoryzacji wystartowały targi North American InternationalAuto Show w Detroit. Dziś nasza redakcja przedstawia najciekawsze premierytych targów.

 

Genewa 2013: Śpiew przyszłości

Koncepty, prototypy, modele studyjne - jak by ich nie zwać - stanowią zawszeważny element każdych liczących się targów motoryzacyjnych. I to narówni z nowościami rynkowymi czy pięknymi hostessami. Zapraszamy dokrótkiej wycieczki po tegorocznej wystawie w Genewie z przystankami przynajciekawszych, naszym zdaniem, pojazdach koncepcyjnych.

 

Dwie kolejne zapowiedzi Ssangyonga X100

Zbliżające się coraz szybciej targi motoryzacyjne w Paryżu będą miejscemświatowej premiery dwóch koncepcyjnych modeli Ssangyonga - XIV-Air orazXIV-Adventura, które stanowią zapowiedź zbliżającego się modeluX100.

 

Dwa koncepty Subaru szykowane na Tokyo Motor Show

Na nadchodzące targi Tokyo Motor Show Subaru przygotowało dwa modelekoncepcyjne: VIZIV Future Concept i 5-drzwiową Imprezę Concept.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020