Wyszukiwałeś:

koncesjonariusz

. Znaleziono 88 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koncesjonariusz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 88 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica w programie

Ciekawe co na to koncesjonariusz płatnej "autostrady" Kraków-Katowice ? Z tego co wiem to w umowie koncesyjnej ma zapewnione, że trasy alternatywne (np. DK 94, 79, 44) nie będą modernizowane tzn. nie będzie zwiększana ich przepustowość (np. dobudowa drugiej jezdni) oraz nie będą prowadzone...

 

Wątek na forum: Coraz mniej ciężarówek na autostradach

A jednak jest sprawiedliwość na tym świecie. Koncesjonariusz nic nie traci..... on po prostu nie dostanie takich jak chciał dotacji z budżetu. A że wcześniej nakręcali sobie ilość rejestrując nawet przejazdy samochodów dowożących materiały na remont autostrady to teraz mają po łapkach.

 

Koncesjonariusz A-4 wciąż nieznany

Decyzja o wyborze koncesjonariusza na odcinku A-4 Wrocław - Katowice ciąglesię opóźnia. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ponownie prowadzirównoległe rozmowy z dwoma oferentami.

 

Ponad 2 mln zł na zwiększenie bezpieczeństwa na A2

Autostrada Wielkopolska S.A., koncesjonariusz płatnego odcinka autostrady A2prowadzącego z Konina do Nowego Tomyśla (ok. 150 km), planuje wydać ponad 2mln zł na obniżenie wypadkowości na zarządzanym odcinku.

 

Francuzi dofinansują budowę A2?

Zgodnie z planem już w kwietniu ma ruszyć budowa autostrady A2 Świecko-NowyTomyśl. Zanim jednak do tego dojdzie, koncesjonariusz, czyli AutostradaWielkopolska, musi mieć zagwarantowane środki finansowe na realizację tejinwestycji.

 

Budowa A2 Świecko – Nowy Tomyśl dopiero w lipcu

Budowa blisko 106 km odcinka autostrady A2 do granicy zachodniej ruszy dopiero wwakacje. Koncesjonariusz Autostrada Wielkopolska SA zapewnia jednak, że odcinekautostrady A2 Nowy Tomyśl – Świecko zostanie oddany do użytku przedmistrzostwami EURO 2012.

 

Od 1 grudnia drożej na A4

Od 1 grudnia z 13 do 16 zł zdrożeje przejazd samochodu osobowego całym ok.60-kilometrowym odcinkiem autostrady A4 między Krakowem a Katowicami. Takądecyzję podjął koncesjonariusz Stalexport Autostrada Małopolska SA.

 

GDDKiA zbuduje A1 Stryków – Pyrzowice

Autostrada A1 na odcinku Stryków - Pyrzowice będzie budowana w systemietradycyjnym przez GDDKiA. Konsorcjum Autostrada Południe SA do 22 stycznia 2010roku nie zapewniło finansowania tego projektu, do czego zobowiązało się wumowie koncesyjnej z 22 stycznia 2009 roku co automatycznie oznacza, żestraciło możliwość budowy i eksploatacji tego odcinka autostrady A1. - A1 od Strykowa do Pyrzowic będzie budowana w systemie tradycyjnym przezGeneralną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zobowiązujesię, że zrobi wszystko, aby autostrada A1 Stryków - Pyrzowice zostałaudostępniona kierowcom przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2012 roku– informuje GDDKiA.

 

A4: bezpłatny przejazd 18 kwietnia 2010

W związku z uroczystościami pogrzebowymi Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej– Lecha Kaczyńskiego oraz Jego małżonki  - Marii Kaczyńskiej wKrakowie 18 kwietnia 2010, koncesjonariusz autostrady A4 planuje zrezygnowaćpobierania opłat  w dniu pogrzebu w godz. od 8.00 do 22.00 za przejazdwszystkich pojazdów, w obu kierunkach: z Katowic do Krakowa i z Krakowado Katowic i na obu Placach Poboru Opłat.

 

Wątek na forum: A4: bezpłatny przejazd 18 kwietnia 2010

koncesjonariusz ukazał ludzkie oblicze, czy to taka forma reklamy...? ale chyba chodzi tylko o przepustowość bramek w tym czasie... ~lekki

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019