Wyszukiwałeś:

konfiskata X

samochodu X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konfiskata samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Nowy "rekord" na A4

śmieszna kara ...dla niedoszłej zabójczyni....powyżej 200 km/godz konfiskata samochodu. Jesli ona naprawdę tak szybko jechała ...to co ona widziała na szosie...coś jej migało i tyle ~stra

 

Przekroczył prędkość, stracił Bugatti

Są kraje, gdzie właściciele ultraluksusowych samochodów nie są ponadprawem. Potwierdza to przypadek 20-latka, syna bogatych rodziców,który złamał przepisy jeżdżąc za szybko Bugatti Veyron po ulicachRotterdamu.

 

Samochód nie jest narzędziem przestępstwa

Samochód, nawet gdy prowadzi go pijany kierowca, nie może być uznany zanarzędzie służące popełnieniu przestępstwa, a tym samym nie można goodebrać sprawcy. Takie stanowisko zajął Rzecznik Praw Obywatelskich iwystąpił o uchylenie tej części wyroku do Sądu Najwyższego.

 

RPO za konfiskatą aut pijanym kierowcom

Ostatnia decyzja Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie wniesionej kasacji doSądu Najwyższego od wyroku sądu rejonowego, który orzekł konfiskatęsamochodu nietrzeźwego kierowcy, wywołała wiele kontrowersji. Pojawiły sięnawet głosy, że RPO jest przeciwny surowej walce z plagą pijaństwa napolskich drogach.

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Oto najdroższe mandaty świata

Każdy z nas powinien przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Jednak niekażdemu zawsze udaje się jeździć zgodnie z przepisami. Niestety grożą zato konsekwencje. Czasami bardzo kosztowne.

 

Czy pijanym kierowcom będą zabierane auta?

Na rozpoczynającym się dziś posiedzeniu Sejmu rozpatrzony zostanie projektnowelizacji Kodeksu karnego, który zakłada zaostrzenie kar dlaosób, które w stanie nietrzeźwym spowodują wypadek z ofiaramiśmiertelnymi.

 

Wiedziałeś o tych przepisach?

Co kraj, to obyczaj - głosi słynne przysłowie. Okazuje się, że nie tylko wStanach Zjednoczonych przez niewiedzę można paść ofiarą oryginalnychprzepisów drogowych.

 

Czy zaostrzą kary za jazdę bez uprawnień?

Posłowie zajęli się w pierwszym czytaniu projektem nowelizacji Kodeksuwykroczeń oraz ustawy Prawo o ruchu drogowym. Chodzi o zaostrzenie kar dla tychosób, które poruszają się samochodami bez ważnych uprawnień.

 

Wątek na forum: Alkomat dla każdego - dobry pomysł?

Zgadzam się, iż należy zaostrzyć kary wobec nietrzeźwych kierowców, ale konfiskata samochodu, który nie zawsze jest w 100% własnością nietrzeźwego, to przykład bezmyślnego działania, czyli... złe prawo?nNie popieram głupoty a szczególnie jak się ją przelewa na stronę internetową. Znajdź podobne forum Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "konfiskata samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019