Wyszukiwałeś:

koniec X

produkcji X

. Znaleziono 608 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koniec produkcji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 608 wszystkich):

Koniec VW Polo z Bratysławy

Początek 2008 roku oznacza dla Volkswagena Polo koniec produkcji. Niecałkowitej, lecz tej w słowackiej fabryce niemieckiego koncernu wBratysławie.

 

To już koniec Lanosa

Wygląda na to, że kończy się kolejny etap w historii żarańskiej FabrykiSamochodów Osobowych. Już na jesień tego roku planowany jest koniecprodukcji ostatniej pamiątki po Daewoo – Lanosa. Niestety może tooznaczać kolejne kłopoty.

 

Jelcz: Koniec produkcji, będą zwolnienia

To już koniec Jelczańskich Zakładów Samochodowych, jednej z legendpolskiej motoryzacji. Jeszcze do końca października produkowane będąostatnie autobusy. Potem pracowników czekają zwolnienia, a syndyksprzeda obiekty należące do spółki.

 

Koniec Murcielago!

5 listopada to dzień w którym ostatnie Lamborghini Murcielago zeszło ztaśmy produkcyjnej. Ostatni egzemplarz numerem 4.099 trafił do klienta zeSzwajcarii.

 

Koniec produkcji Forda w Tychach

Kolejna strata dla branży motoryzacyjnej w Polsce. W 2013 roku zakończy sięprodukcja Forda Ka w tyskiej fabryce Fiata. Produkcja trafi do miejscowościCraiowa w Rumunii.

 

Cięcia w tyskim Fiacie, kłopoty u poddostawców

Około 10 tys. osób może stracic pracę w wyniku spadku produkcji wtyskich zakładach Fiata i u kooperantów – wylicza Rzeczpospolita.

 

Koniec produkcji Mazdy CX-7

Japoński producent ogłosił, że zakończył produkcję jednego ze swoich modeli, SUVa CX-7. Na podjęcie takiej decyzji wpływ miały dwie rzeczy.

 

Koniec Defendera (?)

Jeden z legendarnych modeli niedługo zakończy swój żywot. Land RoverDefender będzie produkowany najprawdopodobniej tylko do połowy obecnej dekadyi, póki co, nie wiadomo, czy i ewentualnie kiedy pojawi się jegonastępca. Ani jak się będzie nazywać.

 

Koniec Jaguara XK

Wygląda na to, że brytyjski producent zamierza pozbyć się ze swojej gamymodelowej legendarnego modelu. Za chwilę model XK może odejść w zapomnienie.

 

Land Rover Defender pozostanie dłużej na rynku

Choć kres kariery legendarnej brytyjskiej terenówki jest już blisko, to firma Land Rover wychodzi naprzeciw spragnionym off-roadu klientom i przedłuża okres produkcji Defendera. Na następcę wciąż niecierpliwie czekamy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "koniec produkcji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019