Wyszukiwałeś:

koniunktura X

gospodarcza X

. Znaleziono 116 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koniunktura gospodarcza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 116 wszystkich):

Motoryzacja rośnie w siłę

Faurecia Wałbrzych została uhonorowana nagrodą Najlepszy EksporterRzeczpospolitej na "Liście 500". W kategorii "NajlepszyInwestor" nagrodę otrzymała kolejna firma z sektora motoryzacyjnegoBridgestone Poland z Poznania, a firma Solaris Bus & Coach odnotowała rekordowyawans.

 

Nastroje przedsiębiorców 2006

Krajowa Izba Gospodarcza przeprowadziła badanie nastrojów polskichprzedsiębiorców w 2006 roku i ich oczekiwań na przyszły rok. W ten sposóbpowstała „mapa klimatu biznesowego”.

 

Scania planuje

Plan Scania na najbliższą dekadę zakłada osiągnięcie sprzedaży napoziomie 150 tys. pojazdów rocznie około roku 2015.

 

Scania chce sprzedawać 150 tys. samochodów rocznie

Plan Scania na najbliższą dekadę zakłada osiągnięcie sprzedaży napoziomie 150.000 pojazdów rocznie około roku 2015. Wzrost sprzedażybędzie rezultatem wzmocnienia obecności Scania na rynkach i w sektorachcharakteryzujących się dużym potencjalnym popytem na pojazdy i usługi.

 

Spada sprzedaż usług transportowych

Sprzedaż usług transportowych ogółem w pierwszym kwartale br. spadłao 8,5 proc. w porównaniu z tym samym okresem 2008 r. - wynika zinformacji Głównego Urzędu Statystycznego. Mimo to nastrojeprzedsiębiorców powoli się poprawiają.

 

Spadła produkcja samochodów

Produkcja samochodów osobowych i dostawczych w kwietniu 2009 rokuwyniosła 78 129 sztuk. To o 8,1% mniej niż w marcu br., a o 22,1% mniej niżrok wcześniej.

 

Polska trzecim w Europie producentem autobusów

Polska stała się trzecim co do wielkości producentem autobusów wEuropie. W przeciwieństwie do segmentu samochodów osobowych idostawczych, produkcja autobusów nie ulega spowolnieniu. Przeciwnie:Polska w tym roku wyprodukuje ich więcej niż w ubiegłym, głównie naeksport.

 

Rośnie optymizm przedsiębiorców

Wskaźnik rozwoju sektora małych i średnich firm - mierzący ich optymizm -wzrósł po raz pierwszy od dwóch lat – wynika z analizyMinisterstwa Gospodarki Trendy rozwojowe sektora MSP w ocenieprzedsiębiorców w drugiej połowie 2009 r.

 

Ostrożne plany pracodawców

Sytuacja gospodarcza utwierdza pracodawców w ostrożnej strategii wzakresie polityki personalnej - wynika z badania przeprowadzonego przez InstytutBadawczy Randstad.

 

Polska liderem rozwoju w UE

Według najnowszych prognoz Komisji Europejskiej wzrost PKB w Polsce osiągnie wtym roku 2,5% - najwięcej w całej Unii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "koniunktura gospodarcza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019