Wyszukiwałeś:

koniunktura

. Znaleziono 141 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: koniunktura

Spróbuj też wyszukać: maflow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 141 wszystkich):

Motoryzacja rośnie w siłę

Faurecia Wałbrzych została uhonorowana nagrodą Najlepszy EksporterRzeczpospolitej na "Liście 500". W kategorii "NajlepszyInwestor" nagrodę otrzymała kolejna firma z sektora motoryzacyjnegoBridgestone Poland z Poznania, a firma Solaris Bus & Coach odnotowała rekordowyawans.

 

Nastroje przedsiębiorców 2006

Krajowa Izba Gospodarcza przeprowadziła badanie nastrojów polskichprzedsiębiorców w 2006 roku i ich oczekiwań na przyszły rok. W ten sposóbpowstała „mapa klimatu biznesowego”.

 

Auto Kredyt 2006

19 grudnia 2006 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Inn odbyła się druga edycjaseminarium Auto Kredyt, poświęcona problematyce finansowania środkówtransportu dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

 

PAIiIZ: sektor motoryzacyjny odradza się w szybkim tempie

Od stycznia do końca lutego w Polsce przybyło 44 798 nowych samochodówosobowych, o 21,6 proc. więcej niż w roku 2006. Tylko w lutym Polacy kupiliponad 22 tysiące nowych aut, tj. o 3,3 proc. mniej niż w styczniu i ponad 21,3proc. więcej niż w rok wcześniej - podaje serwis informacyjny PolskiejAgencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Spór o Zakopiankę

Mieszkańcy Podhala protestują przeciwko planowanemu poszerzeniu drogi krajowejnr 7, które jest związane z modernizacji zakorkowanej trasy.Górale zapowiadają blokadę drogi z Krakowa do Zakopanego.

 

Ekologia czy ściema?

Według Unii Europejskiej paliwa z odnawialnych źródeł, bez znaczeniaczy biodiesel czy etanol, są naszą przyszłością. Za tym stwierdzeniemstoją też producenci samochodów, a wraz z nimi wtórują temurolnicy. Warto jednak przyjrzeć się tej sprawie dokładniej i rozważyć kilkaaspektów.

 

Auto Moto Show coraz bliżej

Już za dwa miesiące w katowickim Spodku odbędzie się Auto Moto Show 2008 -największa tego typu impreza motoryzacyjna w naszym kraju. Wystawcyzapowiadają naprawdę dużą liczbę nowości rynkowych.

 

Scania planuje

Plan Scania na najbliższą dekadę zakłada osiągnięcie sprzedaży napoziomie 150 tys. pojazdów rocznie około roku 2015.

 

Scania chce sprzedawać 150 tys. samochodów rocznie

Plan Scania na najbliższą dekadę zakłada osiągnięcie sprzedaży napoziomie 150.000 pojazdów rocznie około roku 2015. Wzrost sprzedażybędzie rezultatem wzmocnienia obecności Scania na rynkach i w sektorachcharakteryzujących się dużym potencjalnym popytem na pojazdy i usługi.

 

Kredyty samochodowe tanie jak barszcz

Słaba koniunktura na rynku motoryzacyjnym, rosnąca konkurencja między bankamioraz niskie stopy procentowe kredytu lombardowego i na rynku międzybankowym– te czynniki sprawiły, że oprocentowanie kredytów samochodowychosiągnęły swoje historyczne minima. I nie zanosi się na to, by wnajbliższym czasie sytuacja mocno się zmieniła.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021