Wyszukiwałeś:

konserwacja X

samochodu X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konserwacja samochodu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Citroen C5 kombi: Hydrauliczna kanapa

Francuzi to wygodnisie. Przykładów na potwierdzenie tej tezy wefrancuskiej historii automobilizmu można znaleźć wiele. Złotymi zgłoskami wtych historycznych księgach ma zamiar zapisać się też Citroen C5 Break.Samochód, który tak samo dobrze nadaje się na długie wakacyjneeskapady z wymagającą żoną i nieokiełznanymi dziećmi, jak i do codziennejjazdy z domu do pracy i z powrotem.

 

Actrosem do Księgi Rekordów Guinessa

Dokładnie 19,44 l oleju napędowego na 100 km bądź też w przeliczeniuniecałe 0,8 litra na 100 tonokilometrów (tkm) – oto wynik jazdytestowej samochodu ciężarowego Mercedes-Benz Actros o ładowności 40 ton, natrasie 12 728,94 kilometrów. Jest to wynik rekordowy i wedługobserwatorów „Księgi Rekordów Guinnessa” zasługujena wpis jako światowy rekord w kategorii „Najbardziej ekonomiczny40-tonowy samochód ciężarowy” („The most fuel efficient 40ton Truck”).

 

7 zasad eco-drivingu

Ceny paliw na stacjach ciągle znajdują się na poziomie niezadowalającym dlawiększości kierowców. Nic więc dziwnego, że coraz więcej uwagiprzywiązuje się do zasad tzw. eco drivingu, czyli jazdy ekonomicznej.

 

Przywróć autu dawny blask

W sezonie urlopowym najgorzej wypoczywają nie tylko pracoholicy. Pora wakacyjnato także tortury dla samochodu. Dlatego początek jesieni to doskonały okresna rewitalizację karoserii samochodu i przywrócenie mu dawnego,salonowego blasku.

 

Kia Clarus: Tani duży samochód

4.5 Polecam to auto dla sympatyków dużychsamochodów kombi za małe pieniądze. Jeśli jest gaz sekwencyjny do silnika2.0 założony auto mile zaskakuje osiągami i spalaniem.Należy zwrócićuwagę na to by auto było 100% sprawne przy zakupie, naprawy trochę ...

 

Znów nie odpalił? Zimą dbaj o akumulator

Trzaskające za oknami mrozy to najgorszy czas dla akumulatorówsamochodowych. Jeśli okazuje się, że po pełnym naładowaniu bateria szybkotraci swoją energię, oznaczać to może tylko jedno. Problemy z odpaleniempojazdu.

 

Ekonomiczny, czysty, niezwykle wydajny

Jednym z niepodważalnych atutów wszystkich samochodówciężarowych, dostawczych oraz autobusów produkowanych przez koncernDaimler są starannie dobrane komponenty układu napędowego o wysokiejwydajności. Zapewniają niskie zużycie paliwa, długą żywotność orazwyjątkowo długie okresy międzyprzeglądowe. Imponujące są równieżrozwiązania przyjazne dla środowiska. Mercedes-Benz jako pierwszy producent naświecie wprowadza kompletną gamę silników zgodnych z normą emisjispalin Euro 6 typu heavy duty i medium duty, a tym samym przyjmuje rolę lideraw tej dziedzinie.

 

VAT od aut - czekają nas nowe odliczenia

Na wczorajszym posiedzeniu Kancelarii Prezesa Rady Ministrówzaapceptowany został wniosek o derogację w sprawie podatku VAT odsamochodów wykorzystywanych w działalności gospodarczej. Jeśli KomisjaEuropejska go przyjmie, czekają nas nowe zasady odliczania VAT od autfirmowych.

 

VAT od aut: odliczysz góra 50 proc.

Rada Ministrów przyjęła wniosek o derogację dla Polski w sprawiewspólnego systemu podatku od wartości dodanej, przedłożony przezministra finansów. Oznacza to, że przy zakupie nowego auta będziemożna odliczyć do 50 proc. podatku VAT.

 

Tak oszukują handlarze przy sprzedaży samochodu

W zeszłym tygodniu natknęliśmy się na bardzo ciekawy temat, poruszony naforum sympatyków BMW Serii 7. Otóż portal autotesto.pludostępnił wpis jednego z forumowiczów tego forum, który radzijak naprawić i jak sprzedać powypadkowe auto.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "konserwacja samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019