Wyszukiwałeś:

konsorcjum

. Znaleziono 1021 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konsorcjum

Spróbuj też wyszukać: poldim

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1021 wszystkich):

Konsorcjum na rzecz nanotechnologii

Ford Motor Company, firma lotnicza Boeing oraz Northwestern University utworząkonsorcjum, którego celem ma być współpraca w zakresienanotechnologii m.in. na potrzeby przemysłu samochodowego.

 

Polsko-indyjskie konsorcjum wybuduje odcinki A4 i S19

Polsko-indyjskie konsorcjum zajmie się budową ponad 4 kilometrowychodcinków autostrady A4 i drogi ekspresowej S19. Jest to ostatni odcinekwchodzący w skład tzw. autostradowej obwodnicy Rzeszowa. Prace potrwają 18miesięcy i wyniosą prawie 442 mln zł.

 

Polsko-słowackie konsorcjum zbuduje A4 Rzeszów - Jarosław

Ostatni odcinek autostrady A-4 na Podkarpaciu - odc. Rzeszów (węzełRzeszów Wschód)-Jarosław (węzeł Wierzbna) wybudujepolsko-słowackie konsorcjum w skład którego wchodzą: Polimex MostostalS.A. z siedzibą w Warszawie i DOPRASTAV a.s. z siedzibą w Bratysławie.Wybrane konsorcjum zaoferowało się wybudować ostatni odcinek autostrady A-4na Podkarpaciu za  kwotę brutto blisko 2,2 mld zł przy udzieleniumaksymalnego okresu gwarancji jakości tj. 120 m-cy.

 

Ponad 206 mln na budowę Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy

Konsorcjum złożone z trzech firm wybuduje Trasę Uniwersytecką z mostem LechaKaczyńskiego w Bydgoszczy. Trasa biec będzie od skrzyżowania ulicyOgińskiego z ul. Powstańców Wlkp., z estakadą nad ul. Jagiellońską iz nowym mostem przez Brdę aż do ul. Wojska Polskiego. Koszt budowy wyniesie206,6 mln zł. Na budowę Trasy Uniwersyteckiej z mostem przez Brdę miastootrzymało dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 92,7 mln zł.

 

Wybrano wykonawców pierwszego odcinka S17 na Lubelszczyźnie

Konsorcjum firm: Budimex (jako lider, Polska) i Ferrovial Agroman (partner,Hiszpania), złożyło najtańszą ofertę i zajmie się budową odcinka drogiekspresowej S17 pomiędzy węzłem Witosa i początkiem obwodnicy Piask wwojewództwie lubelskim.

 

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Nowa szesnastka od Biskupca do Borek Wielkich

Po kilku miesiącach ponownie podpisano umowę na budowę odcinka drogi krajowejnr 16 Biskupiec – Borki Wielkie. Prace budowlane będą mogły rozpocząćsię już w czerwcu, a ich zakończenie przewidziane jest na grudzień 2012roku. Prace budowlane wycenione przez nowe konsorcjum wyniosą 146,5 mln zł.

 

Ośmiu chętnych do kontynuowania budowy A4 Brzesko-Wierzchosławice

Osiem firm i konsorcjów złożyło oferty na kontynuację budowyautostrady A4 na odcinku Brzesko – Wierzchosławice . Najniższa opiewa naokoło 642 mln zł a najwyższa na ponad 794 mln zł. W przetargu, wktórym kryterium ceny stanowi 70 % a termin wykonania 30 % większośćoferentów zobowiązuje się do wybudowania 21 km odcinka autostrady wciągu 15 miesięcy. Zadanie obejmuje kontynuację robót budowlanychprzerwanych w marcu 2011r (z budowy tego odcinka wycofało siepolsko-macedońskie konsorcjum firm NDI i SB Granit). Odcinek A4Brzesko-Wierzchosławice to środkowy odcinek powstającej autostrady A4 w woj.małopolskim.

 

Były wykonawca A4 chce 182 mln zł od GDDKiA

10 lutego przed Sądem Okręgowym w Warszawie ma odbyć się pierwsza rozprawadotycząca sporu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zpolsko-macedońskim konsorcjum NDI-SB Granit. Przypomnijmy, konsorcjum byłowykonawcą odcinka autostrady A4 między Brzeskiem a Wierzchosławicami wMałopolsce. Wartość roszczeń wykonawcy wynosi ponad 182 mln zł. Natomiastkwota, którą GDDKiA domaga się pozwem wzajemnym to 67,5 mln zł.

 

Motoryzacja w II edycji Konsorcjum Marki Poznań

Znane są już przedsiębiorstwa, które wezmą udział w projekcierealizowanym wspólnie z Miastem Poznań. Udział w drugiej edycjiKonsorcjum Marki Poznań weźmie 39 marek związanych z Poznaniemreprezentujących 11 różnych branż w tym z branży motoryzacyjnej.Celem nadrzędnym projektu jest osiągnięcie synergii wizerunkowej międzymarkami a Miastem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019