Wyszukiwałeś:

konsultacje

. Znaleziono 143 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: konsultacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 143 wszystkich):

Wątek na forum: Warszawa: Konsultacje w sprawie Trasy Krasińskiego

Przepraszam , czy to ponownie będą konsultacje z "Zielonymi z Krakowa" ??? ~Maniek

 

Wątek na forum: Natura 2000 kontra polskie drogi

super, tylko ciekawe czy po tym zabiegu będzie jeszcze którędy poprowadzić drogi ? czyli w wielu wypadkach od nawa rozpoczną się procedury wyboru nowych tras, czyli konsultacje, protesty, konsultacje, protesty i tak w kółko, może do euro2012 uda się uzgodnić :( ~yogi

 

Warszawa: Konsultacje w sprawie Obwodnicy Śródmiejskiej

Według harmonogramu, prace związane z budową I etapu ObwodnicyŚródmiejskiej w Warszawie mają ruszyć już w przyszłym roku. Wzwiązku z prowadzonymi pracami projektowymi, na początku kwietnia bieżącegoroku będą zorganizowane konsultacje społeczne.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Konsultacje społeczne projektów POIiŚ

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o rozpoczętych konsultacjachspołecznych, dotyczących listy nowych projektów indywidualnych dlaProgramu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.

 

Trwają konsultacje w sprawie A2

Do 19 grudnia bieżącego roku mają potrwać konsultacje społeczne dotyczącebudowy autostrady A2 na odcinku od węzła Lubelska w okolicach Warszawy doprzejścia granicznego w Kukurykach. Droga najprawdopodobniej dotrze do granicydopiero w 2020 roku.

 

Konsultacje społeczne w sprawie S19

Dziś kończą się trzydniowe konsultacje społeczne, związane z planamibudowy drogi ekspresowej S19 na odcinku od Sokółki do Wasilkowa. Wramach inwestycji rozbudowany zostanie 25 km fragment istniejącej drogikrajowej, który otrzyma parametry trasy szybkiego ruchu.

 

Konsultacje nad obwodnicą Suwałk

Obwodnica Suwałk ma być częścią drogi ekspresowej S8. Budowa obwodnicypowinna rozpocząć się pod koniec 2011 roku, a zakończyć w roku 2013.Dlatego już teraz ruszają konsultacje społeczne, które mają zapoznaćmieszkańców miasta i gminy Suwałki oraz mieszkańców gminySzypliszki z przebiegiem planowanych wariantów obwodnicy.

 

Konsultacje nad obwodnicą Gryfina

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała na 12października konsultacje w sprawie obwodnicy Gryfina w ciągu drogi krajowej nr31. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane warianty przebiegu trasy. Będziemożna zapoznać się z materiałami dotyczącymi inwestycji i zgłosićewentualne uwagi.

 

Wątek na forum: Rozpoczynają się konsultacje społeczne dla A2

Dopiero konsultacje? Na A2 na odcinku "Lubelska"-Mińsk Mazowiecki już dawno powinien być ogłoszony przetarg, równocześnie z przetargiem dokończenie POW, czyli tzw S2. A ukończenie tzw S2 na odcinku węzeł "Puławska"-węzeł "Lubelska", S17 przynajmniej na odcinku węzeł ...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019