Wyszukiwałeś:

kontrakt

. Znaleziono 837 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kontrakt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 837 wszystkich):

Kontrakt Solarisa za 110 milionów

Solaris Bus & Coach podpisał umowę na dostawę 100 autobusów przegubowychSolaris Urbino 18 dla MZA Warszawa. Kontrakt wart jest 110 mln złotych.Wszystkie autobusy powinny wyjechać na ulice stolicy do końca czerwca tegoroku.

 

Nowy kontrakt Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. podpisała kontrakt z przedsiębiorstwem ITSA. Michalczewski. Umowa dotyczy dostawy 27 autobusów miejskich SolarisUrbino 12. Nowe pojazdy będą wozić mieszkańców Radomia.

 

F1: Dożywotni kontrakt dla Buttona

Zespół Brawn GP chce podpisać dożywotni kontrakt z Jensonem Buttonem,dając mu dwukrotną podwyżkę. Anglik ma na swoim koncie 5 wygranychwyścigów Grand Prix w tym sezonie Formuły 1.

 

F1: Glock podpisał kontrakt

Timo Glock nie będzie wbrew wcześniejszym przypuszczeniom partnerem RobertaKubicy w zespole Renault. 27-letni Niemiec podpisał właśnie kontrakt zbeniaminkiem F1, zespołem Manor Grand Prix.

 

Rekordowy kontrakt Transsystemu

Transsystem wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportutechnologicznego i konstrukcji stalowych dla przemysłu samochodowego, podpisałprzed kilkoma dniami największy w  historii firmy kontrakt o wartościponad 40 mln zł. Obejmuje on dostawy i montaż systemu transportu oraz systemususzarek dla lakierni nowego modelu VW – Up! w zakładach Volkswagena wBratysławie.

 

Schumacher odchodzi z Ferrari?

Jak donosi niemiecki Bild Michael Schumacher rozwiązał kontrakt z zespołemFerrari, w którym po zakończeniu swojej kariery jako kierowca, pełniłw nim rolę konsultanta. Zdaniem gazety to krok w stronę angażu w zespoleMercedes GP, w którym popularny "Schumi" miałby zaliczyćpowrót do bolidu Formuły 1.

 

F1: Przyszłość Webbera nadal otwarta

Z końcem bieżącego sezonu wygasa kontrakt Marka Webbera z zespołem Red BullRacing. Australijczyk, który obecnie jest w wybornej formie iwspółlideruje klasyfikacji generalnej mistrzostw F1, jeszcze niepodjął decyzji gdzie i czy w ogóle będzie ścigał się w Formule 1.

 

F1: Kontrakt Pietrowa jeszcze niepewny

Menadżerka Witalija Pietrowa ma nadzieję, że uda się przedłużyć umowęrosyjskiego kierowcy z Renault o kolejne dwa lata. Taki kontrakt miałby zostaćpodpisany już w grudniu.

 

Inter Groclin będzie szyć dla nowego Opla Astra

Inter Groclin Auto S.A. podpisał kontrakt o produkcji i dostawach poszyćsiedzeń samochodowych do nowego modelu samochodu Opel Astra. Nowo zawartykontrakt eksportowy stanowi istotny przełom w relacjach kooperacyjnych firmy wbranży motoryzacyjnej stawiając Inter Groclin Auto S.A. na pozycjibezpośredniego dostawcy (tzw. poziom Tier One) w stosunku do światowegokoncernu GM produkującego rocznie ponad 7 mln samochodów.

 

Transsystem podpisał swój najwyższy w historii kontrakt

Światowe koncerny motoryzacyjne od wielu lat omijają Polskę, lokując swojefabryki w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Na szczęście sytuacja tanie dotyczy polskich firm dostarczających technologię i wyposażenie dla tychzakładów. Transsystem podpisał właśnie swój najwyższy whistorii kontrakt. Firma dostarczy linię transportu technologicznego dlafabryki Audi w węgierskim Gyor.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019