Wyszukiwałeś:

kontrola X

temperatury X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kontrola temperatury

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Techniczny przełom – silniki Scania XPI

Scania jako pierwszy na świecie producent samochodów ciężarowychzbudowała silnik spełniający normę emisji Euro 5 bez koniecznościoczyszczania spalin. W celu uzyskania wysokich osiągów i małegozużycia paliwa wprowadzono kilka nowych technologii, w tym nowy układ wtryskupaliwa.

 

Ciężki żywot krótkodystansowca

Poranne wstawanie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Dlasilników samochodowych sprawa wygląda bardzo podobnie.Szczególnie wtedy, gdy serwujemy im o świcie ciężką pracę, jakąjest jazda na niedogrzanym silniku przy krótkich dystansach.

 

Mazda3 i i-stop

Mazda opracowała system start-stop, który w Europie debiutuje w nowymsilniku 4-cylindrowym 2,0- DISI w nowej Mazdzie3. Układ i-stop w benzynowejwersji 2,0 z wtryskiem bezpośrednim nowej Mazdy3 włącza się automatycznie pokażdym rozruchu silnika.

 

Ciśnienie pod kontrolą

W całym kraju ruszyła V edycja akcji „Ciśnienie pod kontrolą”,podczas której od 12 do 16 października, na 30 stacjach Statoil w całejPolsce, pracownicy Michelin i Statoil będą sprawdzać ciśnienie w oponach iprzypomną kierowcom o zbliżającej się zimie i konieczności wymiany opon nazimowe.

 

Zima tuż tuż - zadbaj o auto!

Mimo bardzo optymistycznych zapowiedzi o tym, że przez najbliższe dni średniatemperatura za oknami będzie się utrzymywać w okolicach kilkunastu stopniCelsjusza, należy pamiętać że do zimy już niedaleko. Właśnie teraz jestnajwyższy czas żeby pomyśleć o samochodzie i zadbać o to by minusowetemperatury nie mogły nas unieruchomić.

 

Gorący problem

Mimo, że za wakacje dobiegają końca na dworze mamy coraz większe upały. Ato z kolei oznacza prawdziwy sprawdzian dla układu chłodzenia w naszychsamochodach.

 

Uwaga na wciąż kiepskie paliwa

Złej jakości paliwa mogą nam sprawić niemiłą niespodziankę, którabędzie nas drogo kosztować. Dlatego warto sprawdzić, na jakich stacjachlepiej nie tankować. Wciąż bowiem na rynku można znaleźć paliwa,które nie spełniają norm jakościowych.

 

Czy warto kupić: Toyota MR2 (1984-1990)

Toyota MR2 pierwszej generacji to ciekawy pojazd, dużo wymagający od kierowcy,lecz jednocześnie dający bardzo dużo przyjemności  z jazdy. To takpokrótce, zacznijmy jednak od początku.

 

Problemy od gorąca

W motoryzacji, jak i w przyrodzie, każda skrajność to wysokie ryzykoproblemów. Gdy temperatura za oknami zaczyna dobijać do górnejskali, nasz samochód również nie ma zbyt lekkiego żywota.

 

Wątek na forum: KI A OPTIMA - mam mały (?) problem

Mam 1,7 CRDI automat z 2012r. . Przebieg 16 tyś,, Po odpaleniu auta przy zimnym silniku ssanie pracuje tylko ok. 30 sekund. Następnie ssanie się wyłącza i obroty spadają na 750, Silnik zimny więc dostaje drgań. Po podwyższeniu się temperatury ssanie ponownie zaczyna działać i podnoszą się obroty ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kontrola temperatury".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019