Wyszukiwałeś:

korei

. Znaleziono 393 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: korei

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 393 wszystkich):

Opel Antara: Sąsiad z Korei

Większość producentów wie, że receptą na sukces w ostatnich czasachjest wprowadzenie do swojej gamy modelowej samochodu sportowo-rekreacyjnego.Podczas gdy kilka lat temu konkurencja na poważnie wzięła sobie to do serca,wydawało się, że Opel zasypuje gruszki w popiele. Jego przebudzenienastąpiło dopiero w zeszłym roku, kiedy na rynek wszedł model Antara.Postanowiliśmy sprawdzić, jak sprawuje się niemiecki SUV produkowany...wKorei Południowej.

 

Nowy Accent pokazany w Korei

W Korei Południowej zaprezentowano właśnie nową wersję Hyundaia VernaTrasform. Nie byłoby w tym nic interesującego gdyby nie fakt, że ten modeljest odpowiednikiem popularnego u nas Accenta.

 

F1: Sezon bez GP Korei Południowej?

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że debiutujący w tym roku wyścig o GrandPrix Korei Południowej, nie odbędzie się. Organizatorzy mają poważneopóźnienia w budowie toru.

 

F1: Korea gotowa do wyścigu

Charlie Whiting, delegat FIA przyznał licencję organizatorom Grand Prix KoreiPołudniowej do zorganizowania wyścigu, który zaplanowany jest na 24października.

 

F1: Tak wygląda tor w Korei Południowej

Zespół Red Bull Racing przygotował krótki film demonstracyjnynowego w kalendarzu F1 toru Yeongam w Korei Południowej. Grand Prix tego krajuodbędzie się już w dniach 22-24 października.

 

Kubica: „Trudno przewidzieć co wydarzy się w Korei”

Robert Kubica przed wylotem do Korei Południowej znalazł chwilę na wywiad zdziałem prasowym zespołu Renault. Polak dzieli się między innymi swojąopinią o nowym torze Yeongam i szansach na dobry wynik w tym Grand Prix.

 

GP Korei: Czerwona płachta na "Czerwone byki"

Fernando Alonso (Ferrari) w roli toreadora poskromił dwa czerwone byki RedBulla w debiutującym Grand Prix Korei Południowej. Hiszpan dzięki ogromnemupechowi Sebastiana Vettela i Marka Webbera wygrywając na torze Yeongam, zostałnowym liderem mistrzostw Formuły 1. Robert Kubica z Renault był 5.

 

F1: Mieszanki na Japonię i Koreę

Pirelli podało rodzaje mieszanek na wyścigi Grand Prix w Japonii i Korei,które odbędą się w przyszłym miesiącu.

 

GP Korei Pd.: Pirelli podało mieszanki

Pirelli prosto z Japonii udaje się do Korei, zaliczając drugi w tym sezoniezaoceaniczny zestaw wyścigów tydzień po tygodniu, tak jak na początkuroku miało to miejsce w przypadku Malezji i Chin. Ciasny tor Yeongam położonyjest w Mokpo, 400 kilometrów na południe od Seulu, i stanowi mocnykontrast do płynnej pętli Suzuki.

 

F1 2012: Trzy Grand Prix na wylocie?

Zespół Lotus Renault GP oficjalnie poinformował wczoraj, że RobertKubica nie zdąży wyzdrowieć do czasu rozpoczęcia nowego sezonu 2012 wFormule 1. Tymczasem wciąż niewiadomo czy przedstawiony przez FIA kalendarzF1, uzyska stuprocentowe pokrycie w rzeczywistości. Pod dużymi znakamizapytania stoi bowiem rozegranie aż trzech Grand Prix - w StanachZjednoczonych, Korei Południowej i Bahrajnie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019