Wyszukiwałeś:

korekta X

licznika X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: korekta licznika

Spróbuj też wyszukać: korekta_licznika

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Nie daj się przekręcić

W Polsce nie są prowadzone statystyki odnośnie wykrywalnościsamochodów z przekręconym licznikiem. W Niemczech, wedługszacunków policji w blisko co trzecim pojeździe używanym dochodzi domanipulacji przy dystansomierzu. Mając świadomość, że ogrom tych aut trafiatakże na nasz krajowy rynek można założyć, że nad Wisłą odsetek tychsamochodów jest również duży.

 

Wątek na forum: NAPRAWA LICZNIKA SCENIC II

NAPRAWA LICZNIKA SCENIC II - Najczęściej występujące usterki: przygasanie, całkowite zgaśnięcie, kasowanie się przebiegów dziennych, samoistne dodawanie kilometrów - Możliwa korekta przebiegu. Naprawę realizujemy wysyłkowo bez konieczności przyjazdu osobistego. Czas realizacji 1 dzień. Po wyjęci...

 

Przekręceni na liczniku

Kupując samochód używany w dzisiejszych czasach, trzeba mieć ze sobąsztab specjalistów, a najlepiej przenośne laboratorium. Jednym zelementów, które w bardzo kreatywny sposób są maskowaneprzez sprzedających, to przebieg samochodu.

 

Koniec z kręceniem liczników!

Od 1 stycznia tego roku weszły przepisy, które utrudnią życiewszystkim kombinatorom. Teraz podczas badania kontrolnego samochodu przebiegbędzie rejestrowany, więc skończą się czasy tzw. korekty liczników.

 

Chcą karać za cofanie liczników

Obowiązujący od początku tego roku przepis nakazujący rejestrowanieprzebiegu podczas każdego badania technicznego w teorii ma ukrócićproceder cofania liczników. Czy jednak będzie to skuteczna recepta nanieuczciwych sprzedawców, skoro nie przewidziano żadnej kary za wykrytąingerencję w stan licznika?

 

Jak skutecznie ukrócić cofanie liczników?

Choć od 1 stycznia br. istnieje już obowiązek rejestracji przebiegu każdegosamochodu podczas okresowych badań technicznych, to jednak jest to dopieropierwszy krok ku ostatecznej likwidacji problemu cofania liczników.Związek Dealerów Samochodów przygotował kompleksowerozwiązania, które mają skutecznie zapobiegać temu procederowi wprzyszłości.

 

Chcą ograniczyć cofanie liczników aut zza granicy

Związek Dealerów Samochodów wystąpił do MinisterstwaInfrastruktury i Rozwoju z inicjatywą zmiany ograniczającej cofanieliczników w pojazdach sprowadzonych z zagranicy.

 

Koniec z kręceniem liczników!

To już powoli koniec dla firm zajmujących się "korektą"liczników. Unia Europejska zamierza zdelegalizować od 2018 rokuwszystkie punkty oferujące tego typu usługi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "korekta licznika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019