Wyszukiwałeś:

korki

. Znaleziono 382 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: korki

Spróbuj też wyszukać: korki mysiadło

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 382 wszystkich):

Wątek na forum: Warszawa: Znikną korki na Puławskiej

Korki nie znikną. Zmotoryzowanych mieszka tu coraz więcej, a z Józefosławia czy Mysiadła nie sposób wyjechać na Puławską bez stania w korkach. Ta inwestycja - jak zwykle - jest o kilka lat spóźniona. ~Mysiek

 

Polski sposób na korki

Blisko 70 tysięcy niezależnych źródeł informacji o sytuacji drogowej,sygnały z ponad 3,5 miliona kilometrów przejeżdżanych dziennie podrogach Polski i dynamicznie rosnąca liczba nowych użytkowników systemuAutoMapa Traffic. To wystarczy, by pojechać sprytniej tracąc w korkach mniejczasu.

 

Wątek na forum: Polski sposób na korki

Juz od ponad 5 lat mam TMC dzialjace w moim aucie o spokojnie moge omijac korki! ~jaki pierwszy w Europie?

 

Korki paraliżują polskie miasta

Duże miasta w Polsce coraz częściej są paraliżowane przez korki. Dodatkowokoszmarny stan jezdni i chodników to ich niechlubna wizytówka.Niestety mimo inwestycji i stosunkowo dużych nakładów finansowychprzejezdność nie ulega poprawie. Władze miast i drogowcy z tempemremontów i inwestycji nie nadążają za wzrostem ruchu samochodowego,nie wykorzystują skutecznie środków finansowych oraz nie realizujązamierzonych planów.

 

Nowa AutoMapa pokazuje gdzie są korki

Wizualizacja danych o aktualnych utrudnieniach i blokadach na drogach, AsystentPasa Ruchu dla Polski i Europy oraz nowe funkcjonalności systemu AutoMapaTraffic. AutoMapa 6.6 pokazuje, gdzie są korki i podpowiada, jak je pokonać.

 

Radiowy sposób na korki?

Wreszcie się doczekaliśmy, ale nie do końca. Po niemal dwudziestu latachdziałalności w wielu krajach system TMC w końcu trafił do nas. Czy będzieon skutecznym sposobem na omijanie problemów na drodze?

 

Zakorkowana dwójka

Na drodze krajowej nr 2 świecko – Poznań regularnie powstają korki. Odwiosny 2010 roku na tym odcinku drogi występują znaczne utrudnienia związanez budową równoległej autostrady A2. Wyznaczone na czas budowy objazdy,zamknięcie jednego pasa ruchu (przy zachowaniu ruchu dwukierunkowego), częstozamykany przejazd kolejowy (na jednym z objazdów), zakaz wyprzedzania iograniczenie prędkości, przy tak dużym natężeniu ruchu, sągłównymi przyczynami powstawania korków na drodze. Dlategoplanując podróż, aby uniknąć przymusowych postojów, należy wmiarę możliwości wybierać trasy alternatywne.

 

Oto sposób na korki

O tym, że Polska przypomina miejscami jeden wielki plac budowy nie trzebanikogo przekonywać. W szczególności mieszkańcy największych polskichmiast, w których wszechobecne korki paraliżują ruch po głównychulicach, muszą borykać się z tymi utrudnieniami. Jak radzić sobie z korkami?Z pomocą mogłyby przyjść systemy monitorujące drogi online.

 

Wolno, coraz wolniej

Nawet ze średnią prędkością poniżej 20 km/h poruszamy się w centrachnajbardziej zakorkowanych polskich miast. Najgorzej mają kierowcy weWrocławiu, Poznaniu oraz Warszawie, gdzie tylko nieco lepiej jest na trasachwjazdowych. Najszybciej przez swoje miasto przejadą za to mieszkańcy Krakowa.

 

Przez korki tracimy ponad 3 mld zł

Przez utrudnienia w ruchu drogowym tylko w największych polskich miastach,państwo traci rocznie 3,1 mld zł. W porównaniu z rokiem 2010 widocznajest jednak poprawa – straty kierowców zmniejszyły się o prawie96 mln zł. Obecnie najłatwiej podróżuje się po Katowicach, anajtrudniej po Warszawie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020