Wyszukiwałeś:

kortrijk

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kortrijk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Osobowość "Bus Builder"

Solange Olszewska, wiceprezes firmy Solaris Bus & Coach S.A., podczas targówBusworld w belgijskim Kortrijk została nagrodzona tytułem "Bus Builder ofThe Year". Uroczysta gala, w trakcie której wręczano nagrodę, odbyłasię w czwartek 20 października br.

 

Producent spod znaku wielbłąda

WIELTON S.A., zatrudniający obecnie 430 osób, jest największym polskimproducentem naczep. Średnia miesięczna produkcja w 2004 wyniosła 179 sztuk.Łącznie w ubiegłym roku sprzedano 2151 produktów, czyli o 60% więcej niżw 2003. Obecnie firma zwiększa swoje moce produkcyjne, tak aby móc w pełnizaspokoić rosnące zapotrzebowanie na rynku

 

Wielton ciągle w drodze

Każda naczepa "spod znaku wielbłąda" musi pokonać w wieluńskiejfabryce drogę - od pomysłu po gotowy produkt. "Długa? Ale czyż możebyć krótsza, biorąc pod uwagę, jak długą drogę będzie musiała pokonaćw eksploatacji, przez wiele lat służąc nieprzerwanie naszym klientom?" -mówi Anna Posmyk, specjalista ds. marketingu w Wieltonie.

 

Druga młodość Irisbus

Po kompletnym wcieleniu marki Irisbus do włoskiej grupy Iveco, czeski producentpostanowił odnowić swoją paletę pojazdów. W planach firma ma równieżbudowę autobusu turystycznego.

 

Autobus roku wybrany

Volvo 9700 zostało wybrane przez międzynarodowe jury specjalistów z branżyautobusowej najlepszym tego typu pojazdem w klasie turystycznej na 2008 rok.Nagroda "Coach of the Year 2008" trafiła na konto szwedzkiego producentamiędzy innymi za bardzo rozbudowane systemy aktywnego i biernegobezpieczeństwa.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld

Pod hasłem The Way People Travel , czyli Jak podróżują ludzie, MANTruck & Bus prezentuje na targach w belgijskim Kortrijk nowości obydwumarek autobusowych MAN i NEOPLAN. Targi odbędą się w dniach od 21 do 26października.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Scania w Kortrijk

Na swoim stoisku na targach Busworld 2011, w belgijskim Kortrijk Scaniaprezentowała cztery pojazdy - Citywide LF i LE, OmniExpress 3.20 oraz TouringHD.

 

Grand Award 2011 dla nowego Citaro

Nowy Mercedes-Benz Citaro, zdobył na targach Busworld w Kortrijk nagrodę GrandAward 2011 w kategorii Autobus Liniowy.

 

Actros ponownie samochodem ciężarowym roku

Podczas odbywających się w belgijskim Kortrijk międzynarodowych targów„Trailer 2011”, nowemu Actrosowi przyznano prestiżowy tytuł„Truck of the year”. Nagrodę tą Actros otrzymał już po razczwarty!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018