Wyszukiwałeś:

kosmetyka

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kosmetyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowy Getz w sprzedaży

Zaledwie dwa miesiące po światowej premierze i u nas pojawił się wsprzedaży zmodernizowany Hyundai Getz.

 

Lifting BMW X3

We wrześniu trafi do sprzedaży odmłodzona wersja BMW X3. Optycznie autopozostanie praktycznie niezmienione. Więcej nowości pojawi się za to podkaroserią auta, głównie jeżeli chodzi o silniki.

 

Ford Fusion: Po liftingu

Ubiegłoroczny lifting Forda Fusiona nie przyniósł jakichśpoważniejszych zmian. Ta sama linia nadwozia, te same silniki, podobnewłaściwości jezdne. Krótko mówiąc, Fusion pozostałwłaściwie tym samym miejskim autem dla nieco bardziej aktywnych osób.

 

Goodyear rekomenduje Autoland

Produkty firmy Autoland zostały docenione przez firmę Goodyear. Rekomendujeona czernidło do opon oraz bezdotykową piankę stworzone w oparciu otechnologię NANO+.

 

Co nowego na DW 560?

Prace na DW nr 560 od Brodnicy przez Rypin w kierunku Sierpca i budowa rondaturbinowego w Rypinie to jedna z większych inwestycji na drogachwojewódzkich w kujawsko-pomorskim. Modernizowane jest 32,6 km drogi akoszt inwestycji to ponad 48,5 mln zł. Wszelkie prace powinny zakończyć sięostatecznie w maju 2011 roku.

 

Nowy regulamin F1 - tylko kosmetyka

W regulaminie technicznym i sportowym Formuły 1 na sezon 2011, wbrewpoprzednich lat, zaszło niewiele istotnych zmian, które mogłybyzdecydować o całkowitym przemeblowaniu stawki w trakcie mistrzostw. FIAuznała, że sezon 2010 był na tyle emocjonujący, że wprowadzanie większychreform jest po prostu niepotrzebne. Warto jednak przyjrzeć się nowympoprawkom, by wiedzieć co i jak.

 

Chrysler Town and Country: polecam

4.25 Auto bardzo przyjemne i komfortowe.Pomijajac mniejsze kosmetyczne usterki powstajace podczas normalnej eksploatacjinajwieksza nasza awaria byla regeneracja skrzyni biegow po przejechaniu 210,000km. Automat to automa. Zona po poczatkowym "strach...

 

Zupełnie nowy Aston Martin

Aston Martin postanowił dalej komplikować swoją ofertę, wprowadzając nowymodel Virage, który wygląda dokładnie tak samo jak każdy inny.

 

Chcesz sprzedać auto?

To najpierw doprowadź je do przyzwoitego stanu. Nie ma nic gorszego, jakznaleźć wymarzony samochód z ogłoszenia, a potem przejechać się domiejsca zakupu i stwierdzić, że samochód wcale nie jest taką"igiełką", jak przez telefon zapewniał jego właściciel.

 

BMW serwuje facelifting bestii

Bawarski producent z pomocą sportowego oddziału M Power zaserwowałfacelifting bestii stworzonej na bazie najnowszej Serii 5. Tak drodzy Państwo,oto M5 po liftingu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019