Wyszukiwałeś:

kostrzynsko X

slubicka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kostrzynsko slubicka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Większe strefy – więcej inwestycji

Rząd wydał rozporządzenia w sprawie kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej iwałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Zmiany przyczynią się doulokowania wielu inwestycji na w nowych granicach SSE.

 

Sprzęgi z Nowej Soli

Na 5 ha działce położonej w nowosolskiej podstrefie Kostrzyńsko-SłubickiejSpecjalnej Strefie Ekonomicznej powstanie zakład niemieckiej firmy JOST,produkującej komponenty dla przemysły motoryzacyjnego.

 

Niemcy będą inwestować

Niemiecki koncern AE Group zajmujący się obróbką metali lekkich,głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, planuje w ciągu kilkulat podwoić swoje moce produkcyjne w Polsce.

 

Turbosprężarki z Nowej Soli?

Jest szansa na dużą inwestycję na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej. W Nowej Soli może powstać fabryka produkującaturbosprężarki na potrzeby Daimlera, którego partnerem zostałbyjapoński IHI.

 

Wybudują zakład dla Olsa Poland

Dwie gorzowskie firmy zajmą się przygotowaniem i realizacją inwestycjizwiązanej z budową zakładu produkcyjnego dla firmy Olsa Poland Sp. z o.o.Obiekt, w którym będą produkowane lampy samochodowe, powstanie wKostrzynie nad Odrą.

 

AE Group w Strzelcach złożyło wniosek o upadłość

2 kwietnia cała firma zgłosiła wniosek o upadłość w sądzie w Niemczech.Teraz trwa postępowanie w tej sprawie. Planowana jest upadłość zmożliwością układu – powiedział „Gazecie Lubuskiej”Tomasz Łacny prokurent ae group w Strzelcach.

 

Powstanie huta aluminium w Nowej Soli

Firma Alumetal Kęty rozpocznie jesienią budowę w Nowej Soli huty aluminium. Orealizacji inwestycji przesądziło otrzymanie 20-milionowej dotacji unijnej dotej inwestycji. Huta będzie wytapiać aluminium przerabiając  złom,odpady aluminiowe. Inwestycja wyniesie 68 mln zł.

 

Gedia coraz większa

Gedia Poland z Nowej Soli będąca największą spółką w Grupie Gediaod września będzie miała wsparcie w postaci spółki Gedia Assembly.Nowa fabryka powstaje w odległości 3 km od głównego zakładu GediiPoland w Polsce i zajmie się procesami montażowymi metalowych częścitłoczonych.

 

Motoryzacja lokuje się w SSE

Magnesem dla inwestorów są nadal specjalne strefy ekonomiczne. Noweinwestycje realizowane będą m.in. w Kostrzyńsko-Słubickiej SSE oraz wKatowickiej SSE.

 

Faurecia rozwija działalność w Gorzowie Wlkp.

Ze względu na dynamiczny rozwój działalności oraz kolejne projektynadchodzące ze strony producentów samochodowych grupa Faurecia podjęładecyzję o rozbudowie Faurecii Gorzów Sp. z o.o. Na obszarzeKostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w sąsiedztwie obecnejfabryki Faurecia, powstanie nowy zakład produkcyjny na nowej działce opowierzchni 6,4 ha.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kostrzynsko slubicka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018