Wyszukiwałeś:

kostrzynsko-slubicka

. Znaleziono 22 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kostrzynsko-slubicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Większe strefy – więcej inwestycji

Rząd wydał rozporządzenia w sprawie kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej iwałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Zmiany przyczynią się doulokowania wielu inwestycji na w nowych granicach SSE.

 

Sprzęgi z Nowej Soli

Na 5 ha działce położonej w nowosolskiej podstrefie Kostrzyńsko-SłubickiejSpecjalnej Strefie Ekonomicznej powstanie zakład niemieckiej firmy JOST,produkującej komponenty dla przemysły motoryzacyjnego.

 

Niemcy będą inwestować

Niemiecki koncern AE Group zajmujący się obróbką metali lekkich,głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, planuje w ciągu kilkulat podwoić swoje moce produkcyjne w Polsce.

 

Turbosprężarki z Nowej Soli?

Jest szansa na dużą inwestycję na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej. W Nowej Soli może powstać fabryka produkującaturbosprężarki na potrzeby Daimlera, którego partnerem zostałbyjapoński IHI.

 

Wybudują zakład dla Olsa Poland

Dwie gorzowskie firmy zajmą się przygotowaniem i realizacją inwestycjizwiązanej z budową zakładu produkcyjnego dla firmy Olsa Poland Sp. z o.o.Obiekt, w którym będą produkowane lampy samochodowe, powstanie wKostrzynie nad Odrą.

 

AE Group w Strzelcach złożyło wniosek o upadłość

2 kwietnia cała firma zgłosiła wniosek o upadłość w sądzie w Niemczech.Teraz trwa postępowanie w tej sprawie. Planowana jest upadłość zmożliwością układu – powiedział „Gazecie Lubuskiej”Tomasz Łacny prokurent ae group w Strzelcach.

 

Powstanie huta aluminium w Nowej Soli

Firma Alumetal Kęty rozpocznie jesienią budowę w Nowej Soli huty aluminium. Orealizacji inwestycji przesądziło otrzymanie 20-milionowej dotacji unijnej dotej inwestycji. Huta będzie wytapiać aluminium przerabiając  złom,odpady aluminiowe. Inwestycja wyniesie 68 mln zł.

 

Gedia coraz większa

Gedia Poland z Nowej Soli będąca największą spółką w Grupie Gediaod września będzie miała wsparcie w postaci spółki Gedia Assembly.Nowa fabryka powstaje w odległości 3 km od głównego zakładu GediiPoland w Polsce i zajmie się procesami montażowymi metalowych częścitłoczonych.

 

Ae group – upadłość sposobem na przetrwanie

Firma Ae group ogłosiła upadłość po tym jak zrobiła to centrala wNiemczech. To pozwala jej na wypowiadanie niekorzystnych umów. Dla firmyto oczywiście dobre rozwiązanie, dla pracowników niestety już gorsze.

 

Gedia: kontrakty obrodziły

Gedia z Nowej Soli zawarła nowe kontrakty na dostawy części dla BMW i Opla.Mimo kryzysu firma odnotowuje kilkunastoprocentowy wzrost zamówień.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021