Wyszukiwałeś:

kostrzynskoslubicka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kostrzynskoslubicka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

VW największym w Polsce producentem lekkich samochodów użytkowych

Fabryka Volkswagen Poznań osiągnęła w roku 2004 najlepszy wynik w swojejdotychczasowej historii. W porównaniu do roku 2003 produkcja samochodówwzrosła o 193,9 procenta i wyniosła w roku ubiegłym 121.760 sztuk.

 

Polski klimat sprzyja - kolejne inwestycje Faurecii

Grupa Faurecia, projektująca, produkująca i dostarczająca komponentyniezbędne do produkcji samochodów, rozpoczęła budowę nowego zakładu naterenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i inwestuje z rozmachem wrozwój fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

Nowa fabryka w Słubicach

Zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie powiększonejKostrzyńsko-Słubickiej SSE otrzymała niemiecka firma Kohl und Sohn. Firmazajmuje się przetwórstwem metali m.in. na potrzeby sektora motoryzacyjnego.Władze Słubic planują pozyskać nowych inwestorów zagranicznych.

 

Nowy inwestor w Gorzowie

Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna powitała nowego inwestora,firmę L&P Group Polska Sp. z o.o. Firma reprezentuje kapitał holenderski izajmuje się m.in. projektowaniem, inżynierią, konstrukcją i budową maszyn,oraz produkcją wysokiej jakości komponentów.

 

Nowa filozofia i logo Bridgestone

Korporacja Bridgestone zaprezentowała nowy logotyp oraz hasło korporacyjne,które wpisują się w odświeżoną filozofię firmy – „TheBridgestone Essence”. Rebranding marki z okazji przypadającej w tym roku80. rocznicy założenia Bridgestone Group stanowi element szerszej strategiimającej na celu wzmocnienie globalnego wizerunku firmy.

 

Faurecia rozwija działalność w Gorzowie Wlkp.

Ze względu na dynamiczny rozwój działalności oraz kolejne projektynadchodzące ze strony producentów samochodowych grupa Faurecia podjęładecyzję o rozbudowie Faurecii Gorzów Sp. z o.o. Na obszarzeKostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w sąsiedztwie obecnejfabryki Faurecia, powstanie nowy zakład produkcyjny na nowej działce opowierzchni 6,4 ha.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne po 2020 roku

Od ponad 15 lat Specjalne Strefy Ekonomiczne stymulują rozwój przemysłui usług w wielu sektorach polskiej gospodarki. Stanowią istotną zachętęinwestycyjną dla wielu firm. Ich rozwój przyczynia się do rozwojugospodarczego kilkunastu regionów Polski. Obecnie zakłada się, że SSEzakończą działalność w roku 2020. Wyniki badania opracowanego przez Ernst& Young pokazują, że bez wydłużenia okresu działalności stref nie maco liczyć na reinwestycje u ponad połowy firm obecnych w SSE.

 

Exide w strefie

Na mocy rozporządzenia Rady Ministrów zwiększa się powierzchniapodstref należących do Kostrzyńsko-Słubickiej SSE: Gubin, ZielonaGóra oraz Poznań. Terenem strefy objęte zostają grunty należące doamerykańskiej firmy EXIDE.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne atrakcyjne dla inwestorów

Do końca czerwca 2011 roku we wszystkich czternastu Specjalnych StrefachEkonomicznych (SSE) w Polsce wydano ponad 1400 zezwoleń na działalnośćgospodarczą. Przedsiębiorcy działający w strefach zainwestowali ponad 75 mldzłotych i zatrudnili ponad 230 tys. pracowników. Inwestorzy najlepiejoceniają Łódzka SSE – wynika z raportu przygotowanego przezfirmę doradczą KPMG "Specjalne strefy ekonomiczne Edycja 2011."

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kostrzynskoslubicka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021