Wyszukiwałeś:

kostrzynskoslubicka X

sse X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kostrzynskoslubicka sse

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Polski klimat sprzyja - kolejne inwestycje Faurecii

Grupa Faurecia, projektująca, produkująca i dostarczająca komponentyniezbędne do produkcji samochodów, rozpoczęła budowę nowego zakładu naterenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i inwestuje z rozmachem wrozwój fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

NORD w Nowej Soli

Kosztem 8 mln. euro firma NORD wybuduje zakład produkujący wały, kołazębate oraz montujący silniki reduktorowe w Kostrzyńsko-Słubickiej SSE.Docelowo zatrudnienie znajdzie blisko 200 osób.

 

Nowe technologie z K-S SSE

Firma "hmp Heidenhain - Microprint Polska" Sp. z o.o. będzieprodukować w Gorzowie Wlkp. elektroniczne obwody drukowane. Klientami koncernusą przede wszystkim firmy z branży maszyn precyzyjnych i motoryzacyjnej oraztelekomunikacji. Przewidywany koszt inwestycji to 2,2 miliony Euro.

 

Auto Galeria w Gorzowie

Już w 2006 roku na terenie Kostrzyńsko - Słubickiej SSE produkcję rozpoczniefirma Auto Galeria Sp. z o.o. Dzięki inwestycji w Gorzowie powstanie nowoczesnyzakład produkcyjno-serwisowy w którym wytwarzane będą samochody specjalne napodbudowie Forda.

 

Bridgestone wybrał Polskę

Firma Bridgestone ogłosiła dziś, że europejska spółka koncernu-Bridgestone Europe NV/SA (BSEU) postanowiła wybudować fabrykę opon dosamochodów ciężarowych i autobusów w Stargardzie Szczecińskim. Szacunkowawartość inwestycji na terenie kostrzyńsko-słubickiej SSE wyniesie około 200milionów euro.

 

Nowa fabryka w Słubicach

Zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie powiększonejKostrzyńsko-Słubickiej SSE otrzymała niemiecka firma Kohl und Sohn. Firmazajmuje się przetwórstwem metali m.in. na potrzeby sektora motoryzacyjnego.Władze Słubic planują pozyskać nowych inwestorów zagranicznych.

 

Inwestycje motoryzacyjne w Nowej Soli

Dwie niemieckie firmy rozpoczęły swoje nowe inwestycje na terenie nowosolskiejpodstrefy Kostrzyńsko – Słubickiej Strefy Ekonomicznej. Obie firmy,Gedia Assembly Poland oraz Utescheny Polska zajmą się produkcją części dlaprzemysłu motoryzacyjnego.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne po 2020 roku

Od ponad 15 lat Specjalne Strefy Ekonomiczne stymulują rozwój przemysłui usług w wielu sektorach polskiej gospodarki. Stanowią istotną zachętęinwestycyjną dla wielu firm. Ich rozwój przyczynia się do rozwojugospodarczego kilkunastu regionów Polski. Obecnie zakłada się, że SSEzakończą działalność w roku 2020. Wyniki badania opracowanego przez Ernst& Young pokazują, że bez wydłużenia okresu działalności stref nie maco liczyć na reinwestycje u ponad połowy firm obecnych w SSE.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne atrakcyjne dla inwestorów

Do końca czerwca 2011 roku we wszystkich czternastu Specjalnych StrefachEkonomicznych (SSE) w Polsce wydano ponad 1400 zezwoleń na działalnośćgospodarczą. Przedsiębiorcy działający w strefach zainwestowali ponad 75 mldzłotych i zatrudnili ponad 230 tys. pracowników. Inwestorzy najlepiejoceniają Łódzka SSE – wynika z raportu przygotowanego przezfirmę doradczą KPMG "Specjalne strefy ekonomiczne Edycja 2011."

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kostrzynskoslubicka sse".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018