Wyszukiwałeś:

kostrzynskoslubicka

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kostrzynskoslubicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

VW największym w Polsce producentem lekkich samochodów użytkowych

Fabryka Volkswagen Poznań osiągnęła w roku 2004 najlepszy wynik w swojejdotychczasowej historii. W porównaniu do roku 2003 produkcja samochodówwzrosła o 193,9 procenta i wyniosła w roku ubiegłym 121.760 sztuk.

 

Polski klimat sprzyja - kolejne inwestycje Faurecii

Grupa Faurecia, projektująca, produkująca i dostarczająca komponentyniezbędne do produkcji samochodów, rozpoczęła budowę nowego zakładu naterenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i inwestuje z rozmachem wrozwój fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Wiosenny rozkwit Faurecii Gorzów

Koncern Faurecia dotrzymał obietnic i zgodnie z zapowiedziami inwestuje,rozbudowuje i zwiększa produkcję w zakładzie w Gorzowie Wielkopolskim. Fabryka produkująca obecnie dla Volkswagena przekształci się w zakład obsługujący zamówienia kilku producentów samochodowych.

 

NORD w Nowej Soli

Kosztem 8 mln. euro firma NORD wybuduje zakład produkujący wały, kołazębate oraz montujący silniki reduktorowe w Kostrzyńsko-Słubickiej SSE.Docelowo zatrudnienie znajdzie blisko 200 osób.

 

Nowe technologie z K-S SSE

Firma "hmp Heidenhain - Microprint Polska" Sp. z o.o. będzieprodukować w Gorzowie Wlkp. elektroniczne obwody drukowane. Klientami koncernusą przede wszystkim firmy z branży maszyn precyzyjnych i motoryzacyjnej oraztelekomunikacji. Przewidywany koszt inwestycji to 2,2 miliony Euro.

 

Motoinwestycja w Goleniowie

Na zmianach w obrębie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE skorzysta polski sektormotoryzacyjny. Dzięki włączonym do podstrefy Goleniów gruntom powstaniem.in. zakład niemieckiej firmy Renold.

 

Nowe inwestycje w K-SSSE

Na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE pojawili się nowi inwestorzy związaniz branżą motoryzacyjną. W powstałych zakładach pracę znajdzie ponad 620osób.

 

Auto Galeria w Gorzowie

Już w 2006 roku na terenie Kostrzyńsko - Słubickiej SSE produkcję rozpoczniefirma Auto Galeria Sp. z o.o. Dzięki inwestycji w Gorzowie powstanie nowoczesnyzakład produkcyjno-serwisowy w którym wytwarzane będą samochody specjalne napodbudowie Forda.

 

Nowa technologia w Gorzowie

W Gorzowie Wielkopolskim kosztem 2 mln euro powstaje nowy zakład firmy HmpHeidenhain - Microprint. 24 listopada wmurowano akt erekcyjny pod budowęfabryki w której zatrudnienie znajdzie 100 osób.

 

Bridgestone wybrał Polskę

Firma Bridgestone ogłosiła dziś, że europejska spółka koncernu-Bridgestone Europe NV/SA (BSEU) postanowiła wybudować fabrykę opon dosamochodów ciężarowych i autobusów w Stargardzie Szczecińskim. Szacunkowawartość inwestycji na terenie kostrzyńsko-słubickiej SSE wyniesie około 200milionów euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021