Wyszukiwałeś:

kradziez

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kradziez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Wątek na forum: Tablice odporne na kradzież

U nas tez mogli by coś takiego wprawdzić. Ogólnie to mogliby u nas też zrobić przednią tablice na białym tle a tylną na żółtym. (Tak jest m.in w UK i Francji) Zaś jesli chodzi o tablice tzw zabytkowe to niech będą żółte np z niebieską czcionką. ~seeker

 

Wątek na forum: Cyber-kradzież

a ja słysząłem, ze wystarczy podnieść maskę i podminić tylko komputer, tzn bierze się komputer sterujący odpowiednio zaprogramowany ze soba, podnosi maskę a potem tylko przełącza odpowiednią wtyczkę i moge fruwac autkiem bez żadnych problemów ~plotkarza

 

Wątek na forum: Kradzież sprzedanego

Szkoda ,że policja nie szukała tak skrupulatnie skradzionego mi 5 letniego Mercedesa tylko powiedziała ,że pewnie jest już w częściach . ~tia

 

Tablice odporne na kradzież

Brytyjski urząd DVLA odpowiedzialny za wydawanie tablic rejestracyjnych wydałnowe rozporządzenia dotyczące bezpieczeństwa tablic. Według nowych regulacjinie mogą one zostać wymontowane w czasie mniejszym niż trzy minuty, anastępnie po ich ściągnięciu niemożliwe będzie ich ponowne użycie.

 

Cyber-kradzież

W dobie komputerów, szerokiego dostępu do wymiany informacji, a takżebezprzewodowych rozwiązań montowanych w samochodach złodzieje stosują corazbardziej wyszukane sposoby, żeby ukraść samochód.

 

Kradzież sprzedanego

Sprzedać auto poza granicami kraju, później zgłosić jego kradzież iodebrać odszkodowanie - wydawałoby się idealny sposób na czysty zysk.Tak też zapewne myślała para z Białegostoku. Teraz jednak muszą tłumaczyćsię ze swojego czynu, grozi im nawet do 3 lat więzienia.

 

Wątek na forum: Kradzież

Witam Szukam osoby którym w ostatnim czasie ukradziono Hondy - ja miałam Accord - a swoje samochody niedługo przed tym serwisowali w ASO na Witolińskiej. Popytałam i zasugerowano mi że być może tam dorobiono kluczyk do mojego auta. [email protected] ~K

 

Zaostrzenie kar za kradzież tablic rejestracyjnych

Nawet do pięciu lat więzienia grozić ma temu, kto ukradnie tablicerejestracyjne pojazdu. Rząd szykuje zmiany w tej kwestii.

 

Najczęściej kradzione auta w Polsce

Z raportów firm zajmujących się zabezpieczeniem aut przed kradzieżąwynika, że obecnie w Polsce najczęściej kradzione są auta japońskie iniemieckie. Jak się przed tym bronić?

 

Samoloty namierzaja skradzione samochody

Współcześni złodzieje samochodów są bardzo skuteczni, alewcale nie mniej skuteczne są metody na odnajdywanie skradzionych aut. Jedna znich to... samolot.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021