Wyszukiwałeś:

kradzione X

samochody X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kradzione samochody

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Sprowadzał kradzione

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali kolejną osobę,która jest odpowiedzialna za oszustwa związane z importemsamochodów z zagranicy. Auta, zanim trafiły do odbiorców, miałypodrabiane dokumenty. Niektóre z nich były kradzione za granicą.

 

Sprawdź, co i gdzie kradną najczęściej

Jak podają policyjne statystyki, w ubiegłym roku wszczęto 16.915 postępowańw sprawie kradzieży samochodów, co jest liczbą o 326 niższą niż w2008 roku. Wciąż największym wzięciem złodziei cieszą się Volkswageny.

 

Kradzione auta na sprzedaż

Że Francuzi to ciekawy naród, wiadomo nie od dzisiaj. Jednak czegośtakiego nie spodziewaliśmy się nawet w najśmielszych domysłach.

 

Najbezpieczniejsze samochody 2011 roku

Brytyjczycy wybrali najbezpieczniejsze auta 2011 roku. Nie chodzi tu jednak opoziom bezpieczeństwa w razie wypadku, a stopień trudności dostania się dosamochodu niepowołanej osoby.

 

Kradli w całej Europie

Policjanci z kaliskiej komendy wspólnie z policjantami z Koninazatrzymali sześciu członków zorganizowanej grupy przestępczejkradnącej samochody. Jak ustalili policjanci, złodzieje skradli ponad 50 aut owartości ponad półtora miliona złotych. Grupa działała od roku ikradła na terenie Europy głównie samochody produkcji francuskiej. Terazjej członkom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Kradzieże aut w 2012 roku

W minionym roku utrzymała się tendencja spadkowa kradzieży samochodóww naszym kraju. Łupem złodziei padło ponad 15 tys. aut, tj. o ok. 5 proc.mniej niż rok wcześniej. Tak jak we wcześniejszych latach, tak i w 2012 rokunajczęściej kradzione były modele niemieckich producentów.

 

Jak nie kupić kradzionego?

Statystyki policji mówią, że z roku na rok spada liczba kradzionychsamochodów. Nie oznacza to automatycznie, że nasza czujność podczaszakupu używanego samochodu powinna być uśpiona. Wręcz przeciwnie. Częstoskupiamy się za bardzo na ocenie stanu technicznego zamiast prawnego.Konsekwencje mogą być dużo gorsze.

 

W skradzionej ciężarówce przewoził kradzione auta

Dwa kradzione BMW X5 zostały znalezione w zatrzymanym do kontroli drogowej wAugustowie tirze jadącym w kierunku granicy polsko-litewskiej. 53-letnilitewski kierowca został zatrzymany i odpowie za swój udział wkradzieży przed sądem.

 

Najczęściej kradzione samochody w 2014

Według policyjnych statystyk w naszym kraju jest coraz lepiej. W zeszłym rokudoszło do mniejszej liczby wypadków, a także skradziono mniejsamochodów. Zobacz, które auta były najczęściej kradzione.

 

Kradzieże aut w 2015

Policja opublikowała raport najczęściej kradzionych samochodów w roku2015. Niezmiennie dominują tu modele grupy VW, ale znalazły się też produktyjapońskie. Zobacz, jakie modele aut są najczęściej kradzione.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kradzione samochody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019