Wyszukiwałeś:

krakowska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakowska specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Michelin i MAN - liderzy inwestycji green field

Po raz drugi redakcja The Warsaw Voice przyznała nagrody za największeinwestycje typu green field w Polsce. W ścisłej czołówce znalazły sięfirmy z sektora motoryzacyjnego Michelin - Polska S.A. i MAN-STAR Trucks Sp. zo.o.

 

Nidec w Niepołomicach

Japońska firma Nidec, będąca producentem napędów elektrycznych m.in.dla przemysłu motoryzacyjnego zamierza wybudować nowy zakład na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obiekt warty 56 mln zł powstanie wNiepołomicach.

 

Zezwolenie dla Nidec

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wydał japońskiej firmie Nidec Motors &Actuators Sp. z o.o. zezwolenie na prowadzenie działalności na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pozwoli to na rozpoczęcieinwestycji związanej z budową nowej fabryki.

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Nowe miejsca pracy w specjalnych strefach ekonomicznych

Nowe inwestycje i zwiększenie zatrudnienia na terenie krakowskiej iwałbrzyskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniających obszartych stref. Dzięki inwestycjom może powstać nawet 10 tys. nowych miejscpracy.

 

Więcej miejsca w strefach na nowe inwestycje

Nowe miejsca pracy oraz większe możliwości rozwoju dla lokalnych firm toplanowane korzyści z powiększenia krakowskiej, mieleckiej i wałbrzyskiej SSE.

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne po 2020 roku

Od ponad 15 lat Specjalne Strefy Ekonomiczne stymulują rozwój przemysłui usług w wielu sektorach polskiej gospodarki. Stanowią istotną zachętęinwestycyjną dla wielu firm. Ich rozwój przyczynia się do rozwojugospodarczego kilkunastu regionów Polski. Obecnie zakłada się, że SSEzakończą działalność w roku 2020. Wyniki badania opracowanego przez Ernst& Young pokazują, że bez wydłużenia okresu działalności stref nie maco liczyć na reinwestycje u ponad połowy firm obecnych w SSE.

 

Pomysł na specjalne strefy ekonomiczne

- Bezterminowe przedłużenie funkcjonowania SSE, zorganizowanie atrakcyjnychterenów inwestycyjnych w każdej gminie oraz rozszerzenie formułyfunkcjonowania stref na inicjatywy klastrowe i technologiczne – to nowepropozycje ministra gospodarki, wicepremiera Waldemara Pawlak.

 

Argo-Hytos rozwija działalność

Firma Argo-Hytos zainwestuje w podstrefie Zator Krakowskiego ParkuTechnologicznego ponad 4,6 mln zł i zwiększy dotychczasowe zatrudnienie o conajmniej 5 nowych pracowników.

 

PAIiIZ: ponad 1600 terenów pod inwestycje

Już 1626 ofert terenów inwestycyjnych znajduje się w prowadzonej przezPolską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych Bazie Greenfield.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "krakowska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021