Wyszukiwałeś:

krakowska

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: krakowska

Spróbuj też wyszukać: al krakowska katowicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

Doczekali obwodnicy zachodniej...

Budowa śródmiejskiej obwodnicy zachodniej w Bielsku Białej trwałajedenaście lat. Ostatni etap tej 7 kilometrowej trasy został zakończony"z poślizgiem" pod koniec czerwca 2006 roku. Budowa pochłonęłaprawie 159 mln zł. W 2007 roku rozpoczną się kolejne prace budowlanezwiązane z budową dróg otaczających Bielsko.

 

Nidec w Niepołomicach

Japońska firma Nidec, będąca producentem napędów elektrycznych m.in.dla przemysłu motoryzacyjnego zamierza wybudować nowy zakład na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obiekt warty 56 mln zł powstanie wNiepołomicach.

 

Zezwolenie dla Nidec

Wojewoda Małopolski Jerzy Miller wydał japońskiej firmie Nidec Motors &Actuators Sp. z o.o. zezwolenie na prowadzenie działalności na terenieKrakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pozwoli to na rozpoczęcieinwestycji związanej z budową nowej fabryki.

 

Strefy ekonomiczne mają się dobrze

Ubiegły rok był kolejnym korzystnym okresem dla rozwoju inwestycji na terenachspecjalnych stref ekonomicznych. Największe nakłady inwestycyjne w naszymkraju poniosły firmy z branży motoryzacyjnej, która rozwija sięobecnie dosyć dynamicznie.

 

Nidec otrzyma wsparcie

Japońska firma Nidec Motors & Actuators Sp. z o.o., która wybudujenową fabrykę w Niepołomicach, otrzyma wsparcie finansowe od rządu. Jest tomożliwe dzięki nowemu programowi finansowemu, którego celem jestprzyciągnięcie inwestorów.

 

Obwodnica Bielska już w 2011 roku

Bielsko-Biała już w 2011 roku będzie mieć nową północno-wschodniąobwodnicę, która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S69. Budowa 12km trasy szybkiego ruchu, która odciąży centrum miasta, będziekosztować 1,253 mln zł.

 

Argo-Hytos rozwija działalność

Firma Argo-Hytos zainwestuje w podstrefie Zator Krakowskiego ParkuTechnologicznego ponad 4,6 mln zł i zwiększy dotychczasowe zatrudnienie o conajmniej 5 nowych pracowników.

 

Wątek na forum: Kraków: estakada nad Rondem Ofiar Katynia przejezdna

Jeżli estakada ma 400 metrów długości to nie jest najdłuższą miejską estakadą w Polsce.Najdłuższa jest w Gorzowie Wielkopolskim - 906 m,potem we Wrocławiu -640 m i dalej w Strzegomiu - 630 metrów. Krakowska jest więc dopiero czwarta pod względem długości.Ale pierwsza prawdziwie polska,bo tamte bu...

 

Zamknięta ul. Krakowska (DW 946) w Żywcu

Ulica Krakowska w Żywcu (DW 946) będzie zamknięta dla ruchu. Od lipca ub.roku trwa tu remont drogi na długości 250 m. Remont był konieczny ze względuna powstałe osuwisko.

 

Ul. Krakowska w Żywcu otwarta

Otwarto dla ruchu droge wojewódzką nr 946 w Żywcu. Zakończył siętrwający od lipca ub. roku remont odcinka drogi (ul. Krakowska) o długości250 m. Przedsięwzięcie było złożone, dlatego, że teren pod drogą zacząłsię osuwać po pamiętnych ulewach w 2010 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021