Wyszukiwałeś:

kratką

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kratką

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Wątek na forum: Koniec kratek?

To byłby krok we właściwą stronę! I tak małe i średnie firmy w największym stopniu zasilają kasę MF. Kratka była i będzie fikcją, a koszt instalacji tylko nabija kasę dealer'om. Gdy w 2002 r. MF obniżyła akcyzę na alkohol już po roku wpływy z tego tytułu wzrosły. Tak będzie i tym razem. Dźwigni...

 

Citroen C3 VAN

Samochody z kratką wracają. Tyle, że kratka zamiast za tylną kanapą jestteraz za przednimi siedzeniami. A wszystko z powodu obowiązującychprzepisów określających możliwość odliczenia podatku VAT odsamochodów. Nic dziwnego, że producenci reagują i wprowadzają dosprzedaży dwuosobowe auta z kratką.

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

BMW też z kratką

Do coraz pokaźnej grupy aut z homologacją ciężarową dostępnych na naszymrynku dołączyły dwa modele BMW - X5 oraz X6.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Wątek na forum: Kratki powinny zostać

Na firmę i bez kratki powinno się odliczać VAT !!! Kratka to głupota, na Zachodzie nie ma kratek a przedsiębiorcy odliczają VAT od dowolnego auta. ~Na firmę i bez kratki powinno się odliczać VAT !!!

 

Wątek na forum: ESP w nowym fordzie fiesta

Wczoraj odebrałam z salonu nowiutkiego forda fiestę, mam jednak pytanie: gdzie w tym aucie jest włącznik ESP? Podobno w każdym modelu to standard. Wg instrukcji obsługi wyłącznik powinien byc pod panelem klimatyzacji a tam jest kratka. jest to model silver xplus trend. Może ktoś z Was wie?

 

Peugeot Partner: Jest OK

4.25 mój pierwszy samochód od nowości, jakna razie przelot 30 000 na pierwszym przeglądzie 20 000 miałem pocenie siępod miska olejowa wymienili uszczelkę + pasek rozrządu ponieważ był na nimolej. Jak na razie jeżdżę w miarę spokojnie, myślałem żeby ...

 

Oto auta tańsze o jedną czwartą

Początek roku to zwykle okazja do zakupu tańszych samochodów. Wiążesię to z corocznymi wyprzedażami, jakie organizuje większośćkoncernów w naszym kraju. W tym roku okazja na tańsze zakupy w salonachsamochodowych związana jest również z zawieruchą wokółodliczania podatku VAT od aut z homologacją ciężarową. Aby skorzystać z tejdrugiej opcji musisz jednak prowadzić działalność gospodarczą.

 

Osobowy z homologacją N1 ma swoje wady

Z początkiem roku przedsiębiorcy zyskali możliwość nabycia, po znacznieniższej cenie, samochodu osobowego z homologacją ciężarową. To dobrawiadomość. Jednak nie można zapomnieć o niedogodnościach związanych ztakim zakupem, które lepiej dokładnie rozważyć przed podjęciemostatecznej decyzji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019