Wyszukiwałeś:

kryzys X

finansowy X

. Znaleziono 139 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kryzys finansowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 139 wszystkich):

Kryzys finansowy dotknął Skodę

Należący do koncernu Volkswagena producent samochodów Skoda wybuduje wtym roku mniej aut. Czeska marka odczuła panujący obecnie na światowychgiełdach kryzys finansowy.

 

Warszawo, mamy problem...

W polskich zakładach przemysłu motoryzacyjnego były już przestoje wprodukcji, teraz firmy coraz bardziej redukują zatrudnienie. Nie trzeba byćekonomistą, żeby postawić trafną diagnozę – ogólnoświatowykryzys coraz mocniej odbija się na rodzimej motoryzacji. Co będzie dalej?Jeśli rząd nie wprowadzi w życie radykalnych działań, prawdopodobniebranża wpadnie w jeszcze większe kłopoty, a tysiące ludzi straci pracę.

 

Mimo kryzysu jakoś się kręci

Branża motoryzacyjna to z całą pewnością jeden z najbardziejdoświadczonych obszarów dotkniętych przez światowy kryzys gospodarczy.Narzekają zarówno producenci samochodów, podzespołów, jaki handlujący nimi. W miarę spokojnie jest za to na rynku aut używanych.

 

IAA 2009 bez Chevroleta

Kolejna dość istotna z punktu widzenia europejskiego rynku marka samochodowazrezygnowała z udziału w tegorocznej edycji targów motoryzacyjnych IAAwe Frankfurcie. Po wcześniejszej rezygnacji kilku japońskich marek, terazpodobną decyzję podjął Chevrolet.

 

Kryzys? Na zdrowie!

Już blisko od roku globalny kryzys finansowy niepodzielnie rządzi w mediach.Ekonomiści przerzucają się czarnymi wizjami braku rządowej odpowiedzi naspowolnienie gospodarcze a analitycy prezentują kolejne pesymistyczne dane.Mało kto jednak zwraca uwagę, że kryzys niesie za sobą także pozytywneskutki.

 

Boom w Chinach, kryzys w USA, nadzieja w Europie

Nieregularny obraz rysuje się na światowym rynku biorąc pod uwagę sprzedażaut w maju, w poszczególnych regionach globu. Prawdziwy boom notująponownie Chiny, w Stanach Zjednoczonych kryzys trwa w najlepsze, a w Europiezauważalne jest jego powolne wyhamowywanie.

 

Jaguar i Land Rover przyczyną kłopotów

Słabnąca sprzedaż Jaguarów i Land Roverów sprawiła, żeindyjski koncern Tata Motors, który nabył obie te brytyjskie marki wzeszłym roku od Forda, po raz pierwszy od ośmiu lat zanotował stratę.

 

BMW bliskie odejścia z F1!

Godzina 10:00 w środę to godzina "zero" dla przyszłości RobertaKubicy w Formule 1. Zespół BMW Sauber zwołał w tym czasie w Monachiumkonferencję prasową. Prawdopodobnie chodzi o ogłoszenie decyzji o wycofaniusię z Formuły 1.

 

Ford ogranicza liczbę dostawców

Zgodnie z czerwcowymi zapowiedziami Ford przyspieszył konsolidacjędostawców w ramach programu Aligned Business Framework (ABF),który rozpoczął cztery lata temu. Na koniec 2008 r. Ford miał 2 198dostawców na świecie. Do końca tego roku Ford planuje pozostawienie 850dostawców.

 

Problem Kasandry

Rynek transportowy, a co za tym idzie rynek sprzedaży samochodówużytkowych i ciężarowych, to swego rodzaju barometr rynku. Jeszcze w 2007 r.ten barometr pokazywał piękny, słoneczny wyż a tylko nieliczni ekonomicznimeteorologowie przewidzieli burze z piorunami i gradobicia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kryzys finansowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019